artak
  • artak
  • 52.16% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
14 سال پیش
با عرض سلام !متن زیر رو بخونید :
اولا لیست برنامه هایی رو که ازشون استفاده میکنم پرسیده بودند که باید عرض کنم تمام تصاویری که میبینید حاصل بسته ارتقاء کیفیت فلایت سیمولاتور 2004 هست که شخصا آماده کرده بودم و مدتی هم روی هنگر سایت پارمیس ایر وجود داشت . این بسته ترکیبی از 5 برنامه کلیدی و مجموعه ای از بهترین افکتها و تکسچر های موجود برای این برنامه هست . البته الان روی هنگر موجود نیست و چون جا کم داشتیم ، مجبور شدم حذفش کنم . حجم برنامه در حالت فشرده حدود 600 مگابایت شده بود . اگر از سایر دوستان پارمیسی !!! کسی داشته باشه میتونید ازشون بگیرید ( میدونم بچه های پارمیس ایر امکان نداره این کار رو بکنن ، اما اگر کسی خواست برنامه رو به شما بفروشه !!! خواهشا نخرین ... کل پکیج به رایگان در اختیار دوستان بوده ... متاسفانه قبلا این بلا سرم اومده و برنامه های خودم رو در مجتمع پایتخت دیده ام ) .
من بسته فشرده رو ندارم و در حالت غیر فشرده حدود 2.5 گیگابایته که البته تفکیکش از فایلهای اصلی شبیه ساز یه کمی سخته .
در مورد برنامه ای که فایلهای ویدئو رو باهاش آماده میکنم پرسیده بودند که در اون مورد هم باید عرض کنم برنامه ای در کار نیست ...
فیلم ها رو بصورت مستقیم از مانیتورم میگیرم ... با گوشی موبایلم ...
گوشی موبایلم هم ... نمیشه بگم ... تبلیغ میشه !!! ( بین خودمون باشه ... p990 هست ... اما به کسی نگین )

و اما ...
اولین پرواز تهران - نیویورک با استفاده از NAT W ، در شرکت انجام شد . عکسهایی از مراحل پایانی پرواز برفراز حومه شمالی نیویورک رو تقدیم میکنم ...

میخواستم بدونم کسی از بچه ها این رو داره ؟؟

UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
مدتی است که برنامه REX برای شبیه ساز پرواز 2004 بصورت مجانی ارائه می شود.برنامه بسیار جامع و کاملی هست.از لینک زیر دانلود کنید:

Real Environment For Fs2004 (Rex) 
PC Flight Simulation Geek Since 1998
ruslan
  • ruslan
  • 53.38% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
14 سال پیش
ممنون از پاسخها و راهنماهیهای شما...
ارزش انسان در چیزی که بدست می آورد نیست بلکه در چیزی است که مشتاق بدست آوردن آن است