mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام خدمت همه@};-

در این تصویر بسیار زیبا شما قادر به دیدن انحنای زمین و لبه های فوقانی استراتوسفیر هستید که به وسیله یک U2 که بالاتر از 70000 هزار پا پرواز میکرده گرفته شده .

خلبانهای U2 برای در امان بودن از اختلاف فشار در این ارتفاع از لباسهای مخصوص فضا نوردها استفاده میکنن و این پرنده مجهز به تکنولوژی خاصی برای رسوندن این هواپیما
به ارتفاع بسیار بالا هست

UserPostedImage

کره زمین به حق نگین منظومه شمسیه

[heart]

برای دیدن عکس در ابعاد بزرگ از لینک زیر استفاده کنید
http://axgig.com/images/82437782362266110937.jpg 
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ابراهیم جان جسارتا فکر کنم عکس واقعی نباش.به نظر ساختگی میاد.به نظر من شما تو 70 هزار پایی سطح زمین رو به این شفافی نمیتونی ببینی.با عکسهای زیر از U2 مقایسه کن:

UserPostedImage

UserPostedImage

PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
نقل قول:

ابراهیم جان جسارتا فکر کنم عکس واقعی نباش.به نظر ساختگی میاد.به نظر من شما تو 70 هزار پایی سطح زمین رو به این شفافی نمیتونی ببینی.با عکسهای زیر از U2 مقایسه کن:

سلام تورج جان من محسن هستم و این پست رو زدم 🤣

در مورد عکس هم از یه منبع معتبر هست حالا شاید ادیت هم شده باشه ولی تاریخ عکاسی هم مهمه چون هر دو از داخل کاکپیت گرفته شده میگم
تو توضیح گفته بود عکس مربوط به غرب آمریکا هست[flower]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
mehornet نوشت:

نقل قول:

سلام تورج جان من محسن هستم و این پست رو زدم 🤣

در مورد عکس هم از یه منبع معتبر هست حالا شاید ادیت هم شده باشه ولی تاریخ عکاسی هم مهمه چون هر دو از داخل کاکپیت گرفته شده میگم
تو توضیح گفته بود عکس مربوط به غرب آمریکا هست[flower]

[blackhee] شرمنده محسن جان [blackhee] به هر حال عکی بسیار زیبایی هست.

PC Flight Simulation Geek Since 1998