shahriar54
  • shahriar54
  • 50.72% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
11 سال پیش
shahriar54 نوشت:

roozbeh.rzv نوشت:

shahriar54 نوشت:

روزبه جان ممنون . من کارائی که تو ivao نوشتی انجام خواهم داد .فقط متوجه نشودم کدام version را نصب کنم ؟ موافق باشی فعلا

شما ورژن شبیه سازتون چیه؟ (منظور X و 2004 نیست!)

از کجا باید بفهمم ورژن شبیه سازم چیه ؟

من این را پیدا کردم : flight simulator x, version: 10.0.60905
فکر کنم همین باشه[approve]

Roozbeh Razavi
  • Roozbeh Razavi
  • 53.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
shahriar54 نوشت:

shahriar54 نوشت:

roozbeh.rzv نوشت:

shahriar54 نوشت:

روزبه جان ممنون . من کارائی که تو ivao نوشتی انجام خواهم داد .فقط متوجه نشودم کدام version را نصب کنم ؟ موافق باشی فعلا

شما ورژن شبیه سازتون چیه؟ (منظور X و 2004 نیست!)

از کجا باید بفهمم ورژن شبیه سازم چیه ؟

من این را پیدا کردم : flight simulator x, version: 10.0.60905
فکر کنم همین باشه[approve]

بله منظور همین بود. FSX شما ورژن RTM هست که متأسفانه بدترین ورژنشه و منم همینو دارم [barareh]
شما IvAp آخرین نسخه رو دانلود و نصب کن. بعد طبق اون دستورالعملی که تو ایوائو نوشتم هرچی SimConnect میبینی که ورژنش 10.0.60905 نیست رو پاک کن. اینطوری باید درست بشه.
یاداوری میکنم که نسخه جدیدتری هم در حال آماده سازی هست که این مشکل توش برطرف شده و برای تست برای من ارسال شده و تستش کردم و بدون دردسر کار میکنه و بزودی برای دانلود در سایت ایوائو قرار میگیره.

shahriar54
  • shahriar54
  • 50.72% (معمولی)
11 سال پیش
روزبه جان بازم خیلی ممنون امیدوارم بتونم درستش کنم با راهنمائی که کردی [merci] اگه فکر میکنی بهتره version تغییر بدم , چه version را بگیرم ؟
shahriar54
  • shahriar54
  • 50.72% (معمولی)
11 سال پیش
کارهائی را که گفته بودی را انجام دادم اما دو تا اتفاق افتاد اولیش زمانی بود که :I also deleted the SimConnect Client which is for FSX RTM and reinstalled it using the .msi file in the "IvAp directory/Setup". If the .msi doen's work, you have to rename it to "simconnect.msi".
خوب وقتی من این کارو کردم شبیه ساز بالا نیامد . وقتی هم به حالت اول برگرداندم شبیه ساز بالا میاد و start ivap را هم نشان میده اما زمانی که روش کلیک میکنم این پیغام را میده و شبیه ساز هنگ میکنه : fail to resd a required image file check if the file is available: c\program file\ ivao\ivap v2\temlates
من میرم تو temlates اما نمیفهمم چه کار کنم ؟!!
Roozbeh Razavi
  • Roozbeh Razavi
  • 53.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
یک دور IvAp رو Uninstall کنید و بعد دستی برید تمام فایلهاشو پاک کنید تا هیچ اثری از IvAp نباشه. بعد دوباره طبق دستورالعمل مذکور نصبش کنید...