mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام به همه دوستان عزیز @};-

❤ اینم از تبریک flight sim به iran sim و تورج عزیز❤

UserPostedImage  

تورج جان من صمیمانه از تمام تلاش صادقانه ای که تو این سالها در جهت پیشرفت شبیه سازها انجام دادی تشکر می کنم و آرزومند موفقیتهای هر روز ایران سیم هستم[flower]

دوستان من از سال 2004 با ایرانسیم آشنا شدم و یه دنیا سوال از شبیه ساز 2004 که همشونو آقا تورج با محبت و صبر پاسخ دادن و این کار رو برای هر کسی که سوالی داشته باشه انجام داده اطمینان دارم [approve]

برادر کوچک شما درس خلبانی خونده و میخوام بگم شبیه ساز واقعا به من در فراگیری اصل دروس خلبانی کمکهای زیادی کرد و بی اغراق میشه خیلی چیزا رو ازش یاد گرفت ( کل کل کردن با یه خلبان کار کشته ایرانی که تو آمریکا با 777 می پرید اونم سر کاکپیت و تمام چیزای توش از فواید شبیه ساز بود که خیلی ها که مسیر طی کردن درک میکنن من چی میگم )

به هر حال حمایت ایران سیم با مدیریت آقای تورج مرصعی تو این زمینه کمک شایانی کرده.

من حتی برای انتخاب دانشکده از آقای مرصعی راهنمایی خواستم که ایشون گفت برم آرتا اون زمان آرتا گرونتر در میومد ولی بهتر هم بود. من هم به ناچار رفتم معراج ، بازم خدا رو شکر

@};- آقای تورج مرصعی از بابت همه چی ممنون @};-
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
متشکرم برادر عزیزم.
دوستان خوبی مثل شما همیشه باعث تشویق من بوده اند.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
منم از جانب خود 10 سالگی انجمن ایرانسیم و همچنین بازتاب خبری انجمن در سایت FLIGHTSIM تبریک میگم . [flower]
همچنین از زحمات بی دریغ جناب آقای تورج مرصعی که همیشه و بدون هیچ مشکلی با نظارت کامل و پاسخگو تمامی مشکلات چه در عرصه ی شبیه ساز و چه در عرصه هوانوردی درانجمن همراه بودند @};-

راسیتش من از تازه واردهای این انجمن هستم نسبت به دوستان و امیدوارم که به درجه ای برسم تا بتونم به کمک دوستان با یک خلبان درجه اول در عرصه هوانوردی کل کل کنم [blackhee]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
Co-pilot نوشت:

منم از جانب خود 10 سالگی انجمن ایرانسیم و همچنین بازتاب خبری انجمن در سایت FLIGHTSIM تبریک میگم . [flower]
همچنین از زحمات بی دریغ جناب آقای تورج مرصعی که همیشه و بدون هیچ مشکلی با نظارت کامل و پاسخگو تمامی مشکلات چه در عرصه ی شبیه ساز و چه در عرصه هوانوردی درانجمن همراه بودند @};-

راسیتش من از تازه واردهای این انجمن هستم نسبت به دوستان و امیدوارم که به درجه ای برسم تا بتونم به کمک دوستان با یک خلبان درجه اول در عرصه هوانوردی کل کل کنم [blackhee]

سلامت باشید.انشالله با کمک دوستان شاهد هرچه پربار تر شدن انجمن خودتون باشیم

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش
از خوبى ها و موفقيت هاى اين سايت ، نظم و دسته بندى بهتر موارد و موضوع ها و مرتب بودن سايت مى باشد و نسبت به بقيه سايت هاى هوانوردى سايت منظم تر و موفقيت ترى مى باشد.
تنها اشكال يا خوبى اين سايت ، كم بودن و محدود بودن كاربران آن است كه انشالاه كاربران آن بيشتر شده و موضوع هاى عناوين فعال به چند صفحه در طول روز مى كشد . Why not ( به قول بوووق ) 🤣
انشالاه ١٢٠ سالگى اين سايت و فروم 😍
باتشكر
[flower]
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند