Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
[wow] [wow]
• میزان انرژی برابر است با جرم ماده در مجذور سرعت نور ضرب در 40 !؟
• E=mC2 x 40 [swinging]

• ( USS Abraham Lincoln ( CVN-72

• در ماه نوامبر سال 2001 میلادی ؛ ملوانان سوپر ناو هواپیمابر ابراهام لینکن مشهور به طلسم که از ماموریت طاقت فرسا پس از جنگ اول خلیج فارس و افغانستان به خانه باز میگشت ، به مناسبت چهل امین سال بکارگیری فناوری هسته ای در دریا فرمول تئوری معروف نسبیّت ( نسبت برابری میزان ماده و انرژی در جهان ) را ضربدر چهل بر روی عرشه کشتی نگاشته بودند !!

• عمل حیرت انگیز دیگر در این رابطه نسب 8 راکتور هسته در قالب 4 سیلندر به پستونهای موتور توربو دیزل این ناو هواپیمابر بود !

• با وجود اینکه کشتی تا کنون نسب دو راکتور همزمان را نیز تجربه نکرده بود و متخصصان از عاقبت و نتیجه این عمل پس از روشن شدن موتور بیم داشتند ، این عمل در فرانسه انجام شد و در ادامه مسیر طلسم با 8 راکتور هسته ای به سمت خانه پیش رفت.

• نتیجه آنکه : راکتورها هیچ یک با تمامی قدرت به کار گرفته نشده اند زیرا دماغه ناو هواپیمابر عظیم الچثه که عموما با سرعتی در حدود سی ناتیکال مایل ( گره دریایی در حدود 56 کیلومتر در ساعت ) و به ظاهر در آرامی حرکت میکند در لحظاتی شبیه به قایق تندرو از سطح آب برخواسته و افسران ارشد را به وحشت انداخته بود .

• سرعت حاصله سرَی و اعلام نشده و این عمل هیچگونه صرفه اقتصادی و توجیه منطقی جهت استفاده دائمی ندارد و صرفا حرکتی نمایشی و مناسبتی بوده است . اما از ظاهر امر و تصاویر و شکاف آب گمانه زنی شده که سرعت ناو هواپیمابر باید به 150 کیلومتر در ساعت نزدیک ، رسیده یا حتی بالغ شده باشد !!

میدونی یعنی چی ؟؟؟؟ 😣 😣 🆘 🆘
منبع : فیس بوق [funcrazy]

UserPostedImage 
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
چنین چیزی امکان پذیر نیست.فکر می کنم منظورشون این بوده که چهل ساله e=mc2 برای ما در حال کار کردن هست.
عکس به نظر من کاملاً ساختگی هست.به چینش امواج و تفاوت رنگ در انتهای کشتی توجه کنید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
11 سال پیش
والا تورج جان من این پست رو گذاشتم تا دوستان بیشتری بیان نظر بدن ببینیم اصلا همچین چیزی میشه یا نه ؟؟؟ ولی خب حالا اگه عکس هم نبود چی ؟ ؟ ؟ من که خودم خیلی به شک افتادم 😨 از امشب میرم دنبال قضیه ببینیم صحت داره یا نه ؟؟ ولی بعید بدونم [study]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
Co-pilot نوشت:

والا تورج جان من این پست رو گذاشتم تا دوستان بیشتری بیان نظر بدن ببینیم اصلا همچین چیزی میشه یا نه ؟؟؟ ولی خب حالا اگه عکس هم نبود چی ؟ ؟ ؟ من که خودم خیلی به شک افتادم 😨 از امشب میرم دنبال قضیه ببینیم صحت داره یا نه ؟؟ ولی بعید بدونم [study]

والا خیلی خیلی بعید هست.یک مقداری هست به نام Flank  که از طریق اون میشه حداکثر سرعت رو محاسبه کرد.150 کیلومتر در ساعت برای کشتی با این وزن منطقی نیست.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
11 سال پیش
ما میگیم همچین چیزی امکان پذیر نیست E=mC2 x 40 اینا رفتنه E=mC2 x 50 رو هم تست کردن [wow] 😉 [nono]
فکرشو میکنم سرم سوت میکشه 😣 🆘

UserPostedImage 

[swinging]
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند