Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
با سلام به آقاى مرصعى گل@};-
آقا من يه چند تا انتقاد داشتم كه ديگه داره كم كم منو از اينجا زده مى كنه[oldman]
١-اوليش اين هست كه من انتظار داشتم با ورود به سال ٢٠١٣ يكم اينجا يه تكونى بخوره و تعداد كاربرا بيشتر شه و مطالبى كه تو يك روز مفيد باشه و حداقل كمتر از ٥ تا روزانه نباشه ولى متاسفانه نه تنها انتظارم برآورده نشد ، اوضاع اينجا بدتر شد و به عنوان مثال دكمه تشكر هم از كار افتاد.
نه نتها تشكر ، يادمه تو ليست فعالترين كاربر از لحاظ گذاشتن مطلب نوشته مى شد و اين خود يكم بين اعضاى اينجا رقابت ايجاد مى كرد كه مطالبى بگذارند و من هم حتى اگر يادتون باشه حدود چند ماه پيش ، سعى مى كردم روزانه بالاى سه تا مطلب دراينجا بگذارم و حتى شاهد بودم كه اين باعث شد كه اينجا شلوغ شه و هر كس دست به كار شه. يادمه يه روز عنواين اصلى رو باز كردم ديدم ١٣ تا پست داريم كه خيلى هم كيف كردم[dance] ولى حتى يادمه تابستون هم اكثر اوقات كه من مى يومدم حداقل ٣ تا پست وجود داشت كه جزو جديدترين مطالب بود.
ولى متاسفانه مدتيه كه اينجا روح خودشو از دست داده ، شايد يه اتفاقى بيوفته تا يكى يه مطلب مهم بگذاره ، مطالب غير مهم هم كم شده ، منظورم از غير مهم اين نيست كه به درد نمى خوره هااا ، منظورم اينه كه تخصصى نيست ادم يكم لذت ببره .
چند وقت پيش هم تاپيكى باز شد كه به دلايلى شما بستيد كه دلايلتان براى خودتان منطقى است ولى اگر دلايل خود را بر حرف ديگران ترجيح مى داديد الان شايد وضع اينجا كمى بهتر بود ( حداقلش موضوعى بود كه مارو وادار مى كرد هر يك ساعت بيايم و ببينيم چه خبره اينجا . غير از اينه ؟؟؟؟؟؟ )
٢-دومين انتقاد بنده سر همين خلوت شدن هست كه باعث شده خيلى از كاربرايى كه من در تابستان مطالبشان را مشاهده مى كردم ، از اينجا پر كشيدن و رفته اند و به جرات مى تونم بگم كه دو يا سه تا كاربر اينجا الان فعال نيستند
٣- سرعت كند اينا بعضى اوقات خيلى خلوته و منصرف مى كنه منو كه اينجا بيام 😞
٤-اين سايت از لحاظ قالب بسيار عالى است و بهتر از سايت هاى رقيب است ولى از نظر طبقه بندى مطالب ضعيف است ، بهتر از قسمتى از خاطرات سفر اينجا داير شود كه حداقل كاربران خاطراتشون رو بنويسن و ما فيض ببريم[merci]

باتشكر از جناب آقاى مرصعى عزيز و كاربران محترم اينجا[flower]

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
سلام
مسائل فنی با نصب نسخه جدید رفع شدند مخصوصاً مشکلات مربوط به دکمه تشکر و ارسال ایمیلها.
امکانات برای فعالیت فراهم شده و این دیگر خود کاربران هستند که جهت دهی می کنند مواردی مثل کم بودن تعداد کاربران و ارسالها نیز خارج از کنترل بنده هستند.نمی توان کاربران را اجبار به فعالیت و یا ثبت نام کرد.یک نگاه گذرا در خصوص تعداد اخبار ، مقالات و.. ارسال شده کاربران گویای همه چیز هست.

موفق باشید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

سلام
مسائل فنی با نصب نسخه جدید رفع شدند مخصوصاً مشکلات مربوط به دکمه تشکر و ارسال ایمیلها.
امکانات برای فعالیت فراهم شده و این دیگر خود کاربران هستند که جهت دهی می کنند مواردی مثل کم بودن تعداد کاربران و ارسالها نیز خارج از کنترل بنده هستند.نمی توان کاربران را اجبار به فعالیت و یا ثبت نام کرد.یک نگاه گذرا در خصوص تعداد اخبار ، مقالات و.. ارسال شده کاربران گویای همه چیز هست.

موفق باشید.

قالب جديد اينجارو به كاربرا و شما تبريك مى گويم[approve]
حرفتان درست است ولى به نظر شما به چه دليلى مى تواند موجب شود كه كاربران از اينجا بروند ؟؟؟
بايد آن دليل را پيدا كرد و اصلاحش كرد
باتشكر@};-

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
تورج جان سلام @};-

در مورد قالب جدید فروم چند تا انتقاد دارم .

فروم جدید با 8 Internet Explorer مشکل داره و صفحات کاملا به هم ریخته و در هم اجرا میشه. طرح قدیم این مشکل رو نداشت

لطفا در صورت امکان حالتی فراهم کنید که مثل گذشته امکان آپلود عکس با ابعاد استاندارد سایت فراهم بشه ( من چندتا عکس آپلود کردم که همشون dpi 800 x 600 داشتن ولی خود پیج اتو ماتیک عکسها رو کوچیک میکنه ، و در این صورت نیازمند به آپلود تو یه سایت دیگه میشیم که زمان گیره .

در صورت امکان هم اگر بشه عکسها با کیفیت و dpi بالا به صورت مستقیم تو فروم آپلود کرد بهتره ، البته منظورم بدون واسطه هست .

اگر بازم چیزی به نظرم بیاد میگم😊

قبلا از تلاش شما بابت این قالب جدید تشکر میکنم .

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

تورج جان سلام @};-

در مورد قالب جدید فروم چند تا انتقاد دارم .

فروم جدید با 8 Internet Explorer مشکل داره و صفحات کاملا به هم ریخته و در هم اجرا میشه. طرح قدیم این مشکل رو نداشت

لطفا در صورت امکان حالتی فراهم کنید که مثل گذشته امکان آپلود عکس با ابعاد استاندارد سایت فراهم بشه ( من چندتا عکس آپلود کردم که همشون dpi 800 x 600 داشتن ولی خود پیج اتو ماتیک عکسها رو کوچیک میکنه ، و در این صورت نیازمند به آپلود تو یه سایت دیگه میشیم که زمان گیره .

در صورت امکان هم اگر بشه عکسها با کیفیت و dpi بالا به صورت مستقیم تو فروم آپلود کرد بهتره ، البته منظورم بدون واسطه هست .

اگر بازم چیزی به نظرم بیاد میگم😊

قبلا از تلاش شما بابت این قالب جدید تشکر میکنم .

-نرم افزار انجمن قبل از عملیاتی شدن با تمام مرورگرهای استاندارد تست شده.تصویر الصاق زیر انجمن در اینترنت اکسپلورر 8 می باشد.
-کوچک سازی خودکار عکسها از امکانات جدید هست تا تصاویری که توسط کاربران ارسال میشه و سایز بزرگی دارند به طور خود کار بصورت کوچک نمایش داده می شوند.توجه کنید که سایز تصویر کوچک نمی شود و فقط کوچک نمایش داده می شود.با کلیک بر روی تصویر با سایز اصلی نمایش داده می شود.
-قابلیت آلبوم در انجمن وجود داره ولی نیاز به پهنای باند بالایی دارد و فعلاً تصمیم گیری نشده.  iransim-ie8-compatibility.jpg شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998