B748
  • B748
  • 52% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار شروع کننده موضوع
14 سال پیش
با سلام ،
جناب مرصعی ، با تشکر از زحماتتون در دیویژن و انجمن ایرانسیم، متاسفانه من هنوز در بازدید از انجمن با IE8 مشکل دارم (فکر می کنم از اوایل Sep)، یعنی صفحه لود شده ولی در انتها پیغام خطا با مضمون:
Windows Inernet Explorer: Unable to open internet site , Operation aborted
دریافت می کنم که با OK کردن آن کل صفحه رو از دست می دم فقط راهی که می مونه کلیک روی STOP و سپس Back کردن صفحه است. چون اینبار درست لود میشه!😕

از اونجا که قبلا مشکلی رو در رابطه با استفاده از IE در انجمن فرموده بودید و وعده حل آن رو هم داده بودید تا حالا مطرح نکردم ولی نمیدونم منظور شما همین مشکل بود یا مسئله دیگر. این مشکل رو با دو سیستم (XP-7) که هر دو IE8 دارند تجربه می کنم.

با تشکر و احترام
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
سلام
خیلی متشکر از توجه و گزارشتون.من تصور می کردم با بروزرسانی به این ویرایش مشکل رو حل کردم.چون کاربر دیگری گزارش نکرده بود.
ولی دوباره بررسی کردم و یک سری تغییرات رو اعمال کردم.لطف کنید یک بررسی بفرمائید و ببینید مشکل رفع شده یا خیر.

متشکر
مرصعی
PC Flight Simulation Geek Since 1998
valkyrie
  • valkyrie
  • 53.84% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
14 سال پیش
به نظر بر طرف شده.چون بعد از مدت ها ارور نداد.@};-
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage
B748
  • B748
  • 52% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار شروع کننده موضوع
14 سال پیش
Touradg نوشت:

سلام
خیلی متشکر از توجه و گزارشتون.من تصور می کردم با بروزرسانی به این ویرایش مشکل رو حل کردم.چون کاربر دیگری گزارش نکرده بود.
ولی دوباره بررسی کردم و یک سری تغییرات رو اعمال کردم.لطف کنید یک بررسی بفرمائید و ببینید مشکل رفع شده یا خیر.

متشکر
مرصعی

الان که دارم چک می کنم مشکلی نیست ، ممنونم😄
واقعیتش این مشکل که گاهی هم منجر به کرش کردن IE و Errorهای پی در پی می شد یکجورایی باعث شده بود کم به انجمن سر بزنم
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
ممنون از هر دو عزیز.فقط اگر باز به موردی برخورد کردید حتماً اطلاع بدید.

متشکر
PC Flight Simulation Geek Since 1998