mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام بهاری به همه دوستان گل@};-

UserPostedImage

این ریپینت رو از بنده به عنوان هدیه نوروزی قبول کنید ، مجموعه ای از موارد باعث شد این ریپینت رو بزنم که امیدوارم از اون در پرواز لذت ببرید . این ریپینت مربوط به fsx و محصول 747- PMDG
هست [flower] با آرزوی ، آسمانی شدن هر کس که به آسمان عشق می ورزد

UserPostedImage  

UserPostedImage   UserPostedImage   UserPostedImage  

UserPostedImage  

از طریق لینک زیر با حجم 4MB

http://dfs2.flightsim.com/download.php?fn=iran_air_old_color_boeing.zip 

maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
ای کاش برای CLS میزدید 😞
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
11 سال پیش
ارسال شده توسط : maryam 

ای کاش برای CLS میزدید 😞

مریم خانوم برای cls اش رو هم خیلی وقت پیش هم برای ماهان هم برای ایران ایر زدم ایشالا زودتر آپلودشون میکنم . سال نو شما مبارک @};-
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ممنون محسن جان خیلی زیبا و حرفه ای شده.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

ممنون محسن جان خیلی زیبا و حرفه ای شده.

سلام تورج جان سال نو شما مبارک ، خواهش میکنم برادر قابل شما رو نداره [bowing]

حقیقتش احساس من به ایران ایر و این لوگوی زیباش بر میگرده به دوران خردسالی من [approve] 😁 زمانی که قد من در حدود نیم متر بود یه مسافرت با هواپیما رفتم به این شرح : شب هنگام بهاری تو وست اپرون مهرآباد ( که خیلی دوستش دارم ) کنار یه 747 غول پیکر از پلکانی که به در انتهایی وصل شده بود جزو آخرین مسافرایی بودیم که وارد هواپیما میشدم ، با یه شور عجیب از تمام صحنهایی که تا رسیدن به هواپیما دیده بودم ( چراغهای مختلف و یه کلی ماشین مختلف با چراغهای گردون . هواپیماهای پارک شده و کلا نور باران مهرآباد ) از پلکان بالا میرفتم . خاطرم هست به انتهای پلکان که رسیدم صدای ای پی یو باعث شده بود با کمال تعجب به بالا نگاه کنم و یکی از زیباترین صحنه های عمرم که دیدن یه دم بسیار بزرگ و پر از نور ( تیل لایت ) و لگوی با شکوه ایران ایر بود رو ببینم و کاملا از خودم جدا بشم . به تمام اینها یه نسیم خنک هم که تو اون ارتفاع بالای پلکان به نرمی صورتم رو نوازش میکرد و بوی خاص اطراف هواپیما رو هم اضافه کن .