mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
سلام به همه دوستان @};-

من هم امسال به این نمایشگاه رفتم ، تو عکسهای مربوط به مشرق دو فروند f4 و su24 در حال مانور دادن هستن این در حالیه که تو این نمایشگاه همیشه هواپیماهای f5 همین پایگاه مانور هوایی داشتن ، اطمینان کامل ندارم ولی احتمالا این عکسه مربوط به یه پایگاه دیگه باشه . لطفا اگر کسی از دوستان در این مورد خبری داره اطلاع بده.

نقل قول:

میگم، هواپیماهاشو که داریم ، خلبان و مهارتشم که داریم ،پس چرا یک تیم آکروجت نداشته باشیم!؟

:-k

تورج جان امسال به خاطر احتمال وقوع نقص فنی در هواپیماها ، حتی از زدن مانور رول ساده هم امتناع کردن که این واقعا ناراحت کنندس چه برسه به مانورهای سنگینی که یه گروه آکرو جت لازمه کارشه😕 خودم تو این نمایشگاه شاهد این بودن که بعد از استارت آپ f5 ها خلبان یکیشون اعلام نقص فنی کرد و رفت برا شات دان و بعد از چند دقیقه یه هواپیمای دیگه رو جایگزین کردن ( جالب ایجاس که مسولین نمایشگاه احتمال فیل شدن سیستمهای هایدرالیک رو خیلی میدادن )
captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
دوست عزیز این عکساخری که میگی 2تا میگ هستن این عکس مربوط به نمایشگاه دزفول نیست من 3 4 باری رفتم نمایشگاه دزفول و با محیطش کاملن اشنا هستم این عکس مربوط به ذزفول نبست از مکان قرارگیری مردم و اون 2تا شیلتری که تو عکس هست مشخصه که عکس مربوط به جایی دیگه هست...!!
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
ارسال شده توسط : captain mahan 

دوست عزیز این عکساخری که میگی 2تا میگ هستن این عکس مربوط به نمایشگاه دزفول نیست من 3 4 باری رفتم نمایشگاه دزفول و با محیطش کاملن اشنا هستم این عکس مربوط به ذزفول نبست از مکان قرارگیری مردم و اون 2تا شیلتری که تو عکس هست مشخصه که عکس مربوط به جایی دیگه هست...!!

سلام دوست عزیز @};-

اگر نیروی هوایی ایران mig23 یا mig 27 داشته باشه 🤔 گفته شما در مورد عکس آخر درسته . تا جایی که اطلاع دارم هیچ جای دیگه ایران هم نمایشگاه هوایی ، همراه با پرواز برگزار نشده و احتمال فتوشاپی بودن عکسها هم خیلی کمه !!😕
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند