capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش

اصلا میدونی چقدر کار میبره که این حرفارو میزنی؟ فکر کردی میشینی پشت سیستم 30 دقیقه بعد فرودگاه آماده هست؟
بهتره بجای چانه زدن و کوچک جلوه دادن کار زحمت کشیده شده دیگران، خودتان دست بالا بزنید و بسازید و یا این رفتارتان را اصلاح کنید
چون هر کسی برای کارش ارزش میزاره و من اصلا محتاج پولش نیستم و نیازی به توضیح برای شما نیست این هم هزینه آپلود و ارسال لینک پر سرعت از سرور خارجی هست که بابت اش پول میدم و بهایی را برای کار خودم دریافت می کنم
همین امثال شما هستن که نه کاری می کنن و دیگران هم که کار می کنن را سرد می کنید و انتظار دارید همه چیز مفت باشه که بش میگن مفت خوری
هر کس اندازه ت
لاشش، واقعا که، شما به فکر گسترش هوانوردی نیستی به فکر جیب و منفعت خودتی البته حق هم داری منو س ن ن
قصد بدی ندارم اما جواب حرف شما اینه

UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش

ارسال شده توسط : capt.persis 

ارسال شده توسط : Cpt.ziaie 

ارسال شده توسط : Cpt.ziaie 

سلام ، متاسفانه یه سفر کاری 10 روزه پیش اومده برام (البته واسه خودم خوشبختانه) این شد که تو این مدت نمی تونم لینک قرار بدم آخه نرم افزاری که باش عکس بگیرم رو لپ تاپ ندارم تا تو سایت بزنم
اما اگه کسی بخوات میتونم همین الان بش لینک دانلود پر سرعت بدم ( مخاطب خاص: قیمت 10 تومان)
نظر خصوصی دهید یا در یکی از پست های سایت پیام قرار دهید با تشکر

ببخشيد اميرحسين جان شما چه قدر پولكى هستى [approve]
اومدى مهراباد ٢٠١٢ رو يه چيزاييشو دست كارى كردى بعد به اسم فلاى مهراباد به مردم فروختى [amazed] اين پول حرامه هااا كپى بردارى از جنس يكى ديگه و فروختنش
اين فرودگاه كرمان هم معلوم نيست از كى كپى كردى 😲 گندش چند روز ديگه در مى ياد
به هر حال اينقدر پولكى نباش آبرويى كه از دست دادى رو بيشتر از دست نده😲

عزیزم طلا که پاکه چه منت اش به خــــــــاکــــــــه!!! شمـــا ناراحتی برادر نخر مگه زوره 😲

قربونه اصطلاحاتت برم[blackhee]
برادر كى خواست بخره [approve]
شما ارزون بده همه بخرن نه اينكه گرون بدى تكو توم بخرن
@};-

اصلا میدونی چقدر کار میبره که این حرفارو میزنی؟ فکر کردی میشینی پشت سیستم 30 دقیقه بعد فرودگاه آماده هست؟
بهتره بجای چانه زدن و کوچک جلوه دادن کار زحمت کشیده شده دیگران، خودتان دست بالا بزنید و بسازید و یا این رفتارتان را اصلاح کنید
چون هر کسی برای کارش ارزش میزاره و من اصلا محتاج پولش نیستم و نیازی به توضیح برای شما نیست این هم هزینه آپلود و ارسال لینک پر سرعت از سرور خارجی هست که بابت اش پول میدم و بهایی را برای کار خودم دریافت می کنم
همین امثال شما هستن که نه کاری می کنن و دیگران هم که کار می کنن را سرد می کنید و انتظار دارید همه چیز مفت باشه که بش میگن مفت خوری
هر کس اندازه ت
لاشش، واقعا که، شما به فکر گسترش هوانوردی نیستی به فکر جیب و منفعت خودتی البته حق هم داری منو س ن ن
قصد بدی ندارم اما جواب حرف شما اینه

١) شما اگر محتاج پول نبوديد اينو به صورت مجانى قرار مى داديد يا فقط پول دى وى دى هاروو پست رو مى گرفتيد كه در مجموع مى شه ٥ هزار تومن اگر بخواى پر پر حساب كنى پس ببخشيد واسه ى ما هى پول مهم نيست اينا نگو و سنگشو به سينه ات نزن@};-
٢) بستگى داره اينم مثل قضيه فلاى مهرابادت باشه كه گفتى گروهت ساخته و بعد معلوم شد كه كپى بردارى كرديو اسمشو فقط عوض كردى و با قيمت گرونى مى فروشيش
٣) اگر قرار بود همه مثل شما پولكى باشند كه كاربراى ريپينت ساز و سينرى ساز اينجا بايد پول مى گرفتند براى محصولاشون
٤) شما كه انقدر از سختى حرف مى زنى يه نمونش برو سينرى فرودگاه اهوازتو ببين ، فقط گرفتى چند تا لايت اضافه كردى
٥)مفت خور ببخشيد خودتى و امثالت كه جنس و دانلود مى كنى ٢٠ هزار تومن مى فروشيش
٦) من اگه به فكر پيشرفت بچه ها نبودم اون همه هواپيمارو با قيمت فقط خود دي وى دى و پول پست بهشون نمى دادم پس اون طرز فكرتو عوض كن لطفا
براى امثال تو متاسف هستم[bowing]

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
10 سال پیش
کاپتان ضیاء باهات موافقم
این اقا سر منم کلاه گذاشت فلای مهر اباد رو که نسخه کپی مهراباد 2012 فروشگاه flight shop بود رو به من فروخت که بعد نصب برخی مشکلات داشت که وقتی بچه های fsgroup بهم کفتن نسخه غیر مجاز گرفتی متوجه ماجرا شدم. وقتی به خود این اقا میگفتم جریان چیه مدام فرار میکرد از پاسخ دادن درست. البته بچه ها fsgroup گفتن ازش شکایت شده و تحت پیگیری هست اما هنوز چطور ازادانه داره از این کارا میکنه نمیدونم. اتفاقا راس گفتی من خودم که اهوازیم و فرودگاه اهواز برام مهم بود دیدم ایشون طراحی کرده اما به قول شما چنتا لایت بیشتر نیست.
شمایی که ادعا میکنی سر پروژه هات داری کار میکنی خب توقع این هست که اولا:
- محصول یک شرکت دیگه رو بنام خودت نفروشی
- پروژه های فرودگاه رو که کار میکنی خیلی بیشتر از این باید به واقعیت اون فرودگاه ، محصولت رو نزدیکتر کنی نه چیزی مثل اهواز تحویل بدی...کاشت چنتا درختو چنتا لایت که نشد کار عزیز من...!!
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش

ارسال شده توسط : captain mahan 

کاپتان ضیاء باهات موافقم
این اقا سر منم کلاه گذاشت فلای مهر اباد رو که نسخه کپی مهراباد 2012 فروشگاه flight shop بود رو به من فروخت که بعد نصب برخی مشکلات داشت که وقتی بچه های fsgroup بهم کفتن نسخه غیر مجاز گرفتی متوجه ماجرا شدم. وقتی به خود این اقا میگفتم جریان چیه مدام فرار میکرد از پاسخ دادن درست. البته بچه ها fsgroup گفتن ازش شکایت شده و تحت پیگیری هست اما هنوز چطور ازادانه داره از این کارا میکنه نمیدونم. اتفاقا راس گفتی من خودم که اهوازیم و فرودگاه اهواز برام مهم بود دیدم ایشون طراحی کرده اما به قول شما چنتا لایت بیشتر نیست.
شمایی که ادعا میکنی سر پروژه هات داری کار میکنی خب توقع این هست که اولا:
- محصول یک شرکت دیگه رو بنام خودت نفروشی
- پروژه های فرودگاه رو که کار میکنی خیلی بیشتر از این باید به واقعیت اون فرودگاه ، محصولت رو نزدیکتر کنی نه چیزی مثل اهواز تحویل بدی...کاشت چنتا درختو چنتا لایت که نشد کار عزیز من...!!

دوست عزيزم چه انتظارى دارى ؟؟؟؟ امثال همين افراد هستن كه هوانورديو به گند كشيدن
@};-

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش

اولا که capt ziaee مواظب صحبت کردندت باش! دومن که تو که زورت نمیرسه و می دونم از کجا داری میسوزی، بهتره که الکی در مورد کسی قضاوت نکنی
اونی که باید شاکی باشه سر قضیه مهرآباد من هستم، از همونایی که زیآب بعضی هارو میزنن برید بپرسید که کــــــــی از کــــــی شکایت کرده
بحث مهرآباد خیلی مفصل در پایگاه صحبت شده و fsg هم بودن
در مورد اهواز ، اهواز یه freeware هست و اگه کسی بلد نیس یه نصب ساده انجام بده یا از بس که سیستمش را پره خرت و پرت ناسازگار با هم کرده
که باعث درست کار نکردن میشه نباید بندازه گردن کسی دیگه
اجباری نیس که اهواز حرفه ای ساخته بشه چون از اول هم گفته شد و زیرش هم زده که برای تغییر ار حالت دیفالت شبیه ساز ریدیزاین شده
منم به حرفای شما کاری ندارم و کاره خودمو انجام میدم، کرمان هم یه گوشه ای از کارمه
جای گفتن نداره اما همین fs گروپ واسه من شماره تلفن اختصاصی ارسال کرده و با التماس دعوت به همکاری کردند (همون آقایی که منیخوام اسمشو بیارم)
یه قضایایی پشت پرده اتفاق میافته که ازش بی خبرید و نباید قضاوت کنید
حالا شما دلت خوشه میخوای خودتو خالی کنی من حرفی ندارم خالی کن هر چن که اینجا جاش نیس
فکر کردید اگه محصولی جدید در راه باشه کاره یکی دو نفره نه آقا ما هم جاهایی با همدیگه همکاری می کنیم هر چند در ظاهر بعضی ها مثل شما میخوان دو دستگی ایجاد کنن و گروه ها رو ضد هم بنشونن
شما کار خودتو بکن که بازی کردن با یه جوی استیک و بالا پایین کردنه داداش
بالا بری پایین بیای من واسه کاری که انجام میدم مزد میگیرم، خوشت بیاد خوشت نیاد
تو اون کسی نیستی که به من بگی چی کار کنم چی کار نکنم بعضی ها هم که این وسط از آب گل آلود ماهی میگیرن
البته کل این حرفا از روی چیز خاصی نیس و خدای ناکرده قصد توهین به کسی ندارم هر چن بعضی ها رعایت نمی کنن
نیازی به توضیح واسه شما نیس، فقط بازار داخل نیس من الان دارم با شرکت pro scenery همکاری می کنم و اونها هم به aersoft معرفی کردن
اینجور کارها از همکاری کلی آدم درست میشه و برای ایروسافت ریز سنری طراحی می کنیم
شما هم معلومه جز کدام دسته ایی
اون آقا هم که اهواز اهواز میکنه ، بیاد کمکی کنه واسه ساخت فرودگاه اهواز و چنتا عکس تهیه کنه
فرودگاه اهواز در حد مهرآباد قبلا طراحی شده اما به سفارش بنده خدایی بود که دلش نمی خواست منتشر بشه (کلی پول هم بابتش داد)
حالا اهواز دیگر نیازمند همیاری چنتا از بچه های اهوازه
capt ziaee شما یه چنتا سنری یا هر چی بزن پولشو نگیر باشه عزیزم، هر کسی روش کاری داره و در کار دیگران دخالت نکن آفرین پسر خوب

UserPostedImage