Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Ebrahim Sabih 

با سلام , خدا قوت . . .

چرا برای CLS نمیزنید؟ A340-300 CLS به نظر من سرتره . . .

A340-300 WILCO یکم لنگ میزنه و انگار مدلش دقیق و طبیعی نیست , مخصوصا موتورهاش ؟ ! ؟ ! ؟ !

من برای A340-300 CLS بازنقش ماهان رو زدم ولی نمیدونم کجاست و شاید هم پاک شده . . .

فقط این عکس رو ازش دارم که به نظر خودم اصلا خوب نشد . . .

UserPostedImage

سلام ابراهیم جان @};-

من که گفتم نیاز به تغیرات داره ، میخوام تو موتورهاشو تغیراتی بدم که خود ویلکو توش بمونه [blackhee]

من که نسخه CLS رو ندارم 😞 اگه میتونی لینکشو در اختیارم بزار تا 3 سوت تکسچرشو بزنم 🤣

تکسچرهای یعدی : MD80 ایران ایر تور و کیش ایر نسخه Flight1 - Ultimate Airliners - Super 80 Professiona

و فوکر 100 نسخه دیجیتال اوییشن کیش ایر و قشم ایر

[flower]

Pouyan
  • Pouyan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال کاغذی
10 سال پیش
باز نقش بسیار خوبی شده، مدتها بود که منتظر همچین چیزی برای A340 بودم.
تنها مشکلی که به چشمم اومد این بود که نوشته 'هواپیمایی ماهان' ناقص افتاده، حرف ی هواپیمایی کامل نیست. جز اون بسیار خوبه.
موتور ایرباس 340 ماهان بعد از تحویل گرفته شدن از لوفتهانزا رنگ نشد و به همون رنگ خاکستری لوفتهانزا باقی موند، برای اینکه موتور های این هواپیما در شبیه ساز هم خاکستری رنگ باشه فایل تکسچر مربوط به موتور ها از بازنقش لوفتهانزا رو در فولدر این تکشچر کپی و ریپلیس کردم، عالی شد.
سپاسگزارم
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Pouyan 

تنها مشکلی که به چشمم اومد این بود که نوشته 'هواپیمایی ماهان' ناقص افتاده، حرف ی هواپیمایی کامل نیست. جز اون بسیار خوبه.
موتور ایرباس 340 ماهان بعد از تحویل گرفته شدن از لوفتهانزا رنگ نشد و به همون رنگ خاکستری لوفتهانزا باقی موند، برای اینکه موتور های این هواپیما در شبیه ساز هم خاکستری رنگ باشه فایل تکسچر مربوط به موتور ها از بازنقش لوفتهانزا رو در فولدر این تکشچر کپی و ریپلیس کردم، عالی شد.
سپاسگزارم

سلام برادر خواهش میکنم @};-

نوشته ی ماهان ایر اصلاح شد از اینجا  فایل اصلاحی رو دانلود کن و هر 3 تا فایل رو توی تکسچر موجود در شبیه ساز ریپلیس کن

دوستان اگر میخوان موتورهای هواپیما خاکستری رنگ بشه از اینجا   این فایل رو دانلود و در مسیر تکسچر شبیه سازتون ریپلیس کنید

[bowing]
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Co-pilot 

سپاسگزارم

نوشته ی ماهان ایر اصلاح شد از اینجا  فایل اصلاحی رو دانلود کن و هر 3 تا فایل رو توی تکسچر موجود در شبیه ساز ریپلیس کن

دوستان اگر میخوان موتورهای هواپیما خاکستری رنگ بشه از اینجا   این فایل رو دانلود و در مسیر تکسچر شبیه سازتون ریپلیس کنید

[bowing]

حاجی نیاز نیست قبلش تایپ دیگه ای نصب بشه؟ نت کپی کردم نیاورد برام :-؟

میشه برنامه اصلیش رو هم بزاری؟😲
UserPostedImage

UserPostedImage
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Abbas Ataei 

ارسال شده توسط : Co-pilot 

سپاسگزارم

[bowing]

حاجی نیاز نیست قبلش تایپ دیگه ای نصب بشه؟ نت کپی کردم نیاورد برام :-؟

میشه برنامه اصلیش رو هم بزاری؟😲

عباس جان اول به این آدرس  برو و خود محصول رو دانلود کن بعد یه این آدرس  برو ریپینت رو دانلود کن . همین ، حالا ریپینت
رو در این مسیر کپی کن
C: x86/Microsoft Games/Microsoft Flight Simulator X/SimObjects/Airplanes/feelThere PIC A343CFM
بعد محتویات فایل Readme رو داخل فایل Aircraft.CFG کپی کنید و بعد SAVE AS ....

توی فایل README همه چیزو توضیج دادم [readdoc]

[attent] : : این ریپینت نسخه نهاییه 😉