captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
با سلام خدمت دوستان عزیزم
همانطور که میدونید در ایران یک شبیه ساز جنگی ساختن بنام مدافعان آسمان که مربوط به نیروی هوایی ایران هست و جنگ ایران عراق و ...
تو خود سایت قبلا دوستان اشاراتی به این بازی داشتن و خبر اومدنش تو بازارو داده بودن. من تقریبا دیدم همه پست هارو که دوستان گذاشته بودن اما خیلی علاقه مند شدم تا این بازی رو داشته باشم. این بازی با توجه به اظهارات طراح بازی و عکس هایی که دیدم تقریبا شبیه بازی جنگ ویتنام هست که قبلنا کار کردم باهاش و نسبتا جذاب هست.
حالا از دوستان عزیز خواهشمندم که اگر از عزیزان کسی لینک دانلود اون رو داره برام ارسال کنه خودم گشتم اما چیز خواصی که لینک مستقیم باشه برا دانلود پیدا نکردم و وقتی نام بازی رو سرچ میزنم با نام بازی مشابه خارجی که همین اسم رو داره قاطی میشه و اکثر لینک ها اون بازی خارجی رو که مربوط به جنگ جهانی هست رو لینک دانلود دادن.
از همه دوستان درخواست دارم اگر لینک دانلود دارن لطف کنن و در اختیارم قرار بدن.

تشکر...@};-
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
ارسال شده توسط : captain mahan 

با سلام خدمت دوستان عزیزم
همانطور که میدونید در ایران یک شبیه ساز جنگی ساختن بنام مدافعان آسمان که مربوط به نیروی هوایی ایران هست و جنگ ایران عراق و ...
تو خود سایت قبلا دوستان اشاراتی به این بازی داشتن و خبر اومدنش تو بازارو داده بودن. من تقریبا دیدم همه پست هارو که دوستان گذاشته بودن اما خیلی علاقه مند شدم تا این بازی رو داشته باشم. این بازی با توجه به اظهارات طراح بازی و عکس هایی که دیدم تقریبا شبیه بازی جنگ ویتنام هست که قبلنا کار کردم باهاش و نسبتا جذاب هست.
حالا از دوستان عزیز خواهشمندم که اگر از عزیزان کسی لینک دانلود اون رو داره برام ارسال کنه خودم گشتم اما چیز خواصی که لینک مستقیم باشه برا دانلود پیدا نکردم و وقتی نام بازی رو سرچ میزنم با نام بازی مشابه خارجی که همین اسم رو داره قاطی میشه و اکثر لینک ها اون بازی خارجی رو که مربوط به جنگ جهانی هست رو لینک دانلود دادن.
از همه دوستان درخواست دارم اگر لینک دانلود دارن لطف کنن و در اختیارم قرار بدن.

تشکر...@};-

ماهان جان
این شبیه ساز رو می توانید بصورت آنلاین از سایت گنج جنگ  به قیمت 2500 تومان خریداری کنید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
artak
  • artak
  • 52.16% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
10 سال پیش
با سلام
باید خدمت شما عرض کنم که این شبیه ساز یا بازی با طراحی پایه جدید نیست
بلکه ترکیبی از wings over vietnam , wings over europe ,wings over israel هستش و البته ویرایش ایرانی
صدایی برج و خلبانان فارسی شده و دوبله خوبی داره ! ولی نوع مکالمات علمی نیستن (تقربیا ) البته با توجه به در نظر گرفتن مخاطبان هم باید بهشون حق داد
تکسچر های بازی هم بعضی هاش جالب بودن (که البته اونارو قبلا در اینترنت دیده بودم ! کارهای قوی بودن اما اونایی که خودشون طراحی کرده بود ضعیف بودن
باگ ها و مشکلات زیادی داره ! اما ارزش خردین رو واسه من حداقل داشت !
UserPostedImage