kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام دوستان عزیز
من چند وقت پیش بازی شبیه ساز گرفتم اما هم در آموزش و هم در قسمت free flight همه چیز کامل و درست کار می کنند اما مشکلی که دارم اینست که وقتی پنجره ATC را باز می کنم و در خواستی را به برج مراقبت می فرستم مثلا تاکسی کردن هیچ پیامی در قسمت بالای پنجره ATC نمیاد و صدای خلبان هم شنیده نمیشه همچنین در قسمت تنظیمات در قسمت general همه چیز درست است و قسمت pilot voices فعال است اما هیچ گزینه ای ندارد ولی وقتی که به قسمت نصب بازی میروم و sound را انتخاب می کنم در قسمت ATC یک فایل exe به اسم fs2004_sdk_atc_voicepack_setup.exe وجود دارد که وقتی نصب میکنم فایل های مختلفی میاد که یکی از اون ها pilot نام داره که وقتی توش میرم یه فایلی هست به نام wav که توی اون حدوده 30 تا صدا های مختلفه که به انگلیسی صحبت می کنه می خواستم بدونم مشکل من ربطی به این فایل داره اگر داره خواهش میکنم دقیقا بگین چی کار کنم اگرم نداره چاره اش چیه ممنون میشم کمکم کنید.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
ارسال شده توسط : kamyar2 

سلام دوستان عزیز
من چند وقت پیش بازی شبیه ساز گرفتم اما هم در آموزش و هم در قسمت free flight همه چیز کامل و درست کار می کنند اما مشکلی که دارم اینست که وقتی پنجره ATC را باز می کنم و در خواستی را به برج مراقبت می فرستم مثلا تاکسی کردن هیچ پیامی در قسمت بالای پنجره ATC نمیاد و صدای خلبان هم شنیده نمیشه همچنین در قسمت تنظیمات در قسمت general همه چیز درست است و قسمت pilot voices فعال است اما هیچ گزینه ای ندارد ولی وقتی که به قسمت نصب بازی میروم و sound را انتخاب می کنم در قسمت ATC یک فایل exe به اسم fs2004_sdk_atc_voicepack_setup.exe وجود دارد که وقتی نصب میکنم فایل های مختلفی میاد که یکی از اون ها pilot نام داره که وقتی توش میرم یه فایلی هست به نام wav که توی اون حدوده 30 تا صدا های مختلفه که به انگلیسی صحبت می کنه می خواستم بدونم مشکل من ربطی به این فایل داره اگر داره خواهش میکنم دقیقا بگین چی کار کنم اگرم نداره چاره اش چیه ممنون میشم کمکم کنید.

نسخه فارسی شده دارید؟

PC Flight Simulation Geek Since 1998
kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
10 سال پیش
اره نسخه فارسی شده مال شرکت عصر بازی مدرن
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
ارسال شده توسط : kamyar2 

اره نسخه فارسی شده مال شرکت عصر بازی مدرن

برای اطمینان قبل از اظهار نظر نهایی ممکنه بفرمائید مراحل درخواست را چگونه انجام می دهید؟
PC Flight Simulation Geek Since 1998
kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
10 سال پیش
چشم حتما
مثلا وقتی که دکمه ی scrooll lock و پنجره ATC باز میشه اون گزینه دوم که فرکانس روی als تنظیم می کنه را می زنم هیچ اتفاقی نمیفته باز وقتی که گزینه ی اول انتخاب میکنم چند تا گزینه دیگه میاره که برای در خواست تاکسی کردن هر کدوم که انتخاب می کنم هیچ پیامی برام نمیاد در حالی که تو اموزشش میگه باید برای شما از طرف ATC پیامی بیاد منظورم همون پنجره بالای قسمت ATC هستش یا میگه باید صدای خلبان الان بشنوین اما بازم صدایی نمیشنوم نمی دونم توضیحاتم کامل بود یا نه؟
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند