Ali Kalan
  • Ali Kalan
  • 50.4% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
چند روز پیش با پرواز 295 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" ! از یزد میومدم تهران ، پرواز شب هنگام بود ، اون چیزی که به عنوان پذیرایی بهمون دادند نظرمو جلب کرد ، نگهش داشتم و در منزل یه عکس ازش گرفتم! بنده زیاد با همچین مواردی تو پروازها روبرو شده بودم ولی این دیگه شاهکار بود !! 😨 کارد و چنگال و اون دستمال کاغذی متعلق به دوره ی مزوزوئیکش هیچ ، یکی به من بگه این پکیج یعنی چی؟!!! 😕 بهای بلیت این مسیر 100600 تومانه ، ارلاینامون زیان ده اند درست ، بهای بلیت هنوز واقعی نشده درست ، ولی به نظرم با توجه به اوضاع داغون اقتصادی مردم ما ، همین قیمت های فعلی بلیت هم واسه مردم ما واقعا سنگینه ، اونوقت اینا حداقل ظاهر قضیه رو هم حفظ نکردند! [nono] "یک عدد میوه(شلیل) + یک عدد شیرینی نارگیلی + یک عدد آبمیوه " ! این پکیج روی هم 3000 تومن میشه؟!!!](*,)
برای امثال من و شما دوستان که دستی در دنیای مجازی پرواز داریم ، پرواز واقعی نهایت لذته و معمولا تمام حواسمون در طول پرواز به خود هواپیماست ، ولی بعضی وقتها وسط پرواز و اون لذتی که عرض کردم ، آدم حس میکنه به شعورش توهین شده![attack]
هدف اصلی از استفاده از هواپیما قاعدتا سریع تر و راحت تر رسیدنه ، قبول ، ولی این پذیرایی رو تو اتوبوس های بین شهری هم انجام میدن![approve]
حجم عکس حدودا 1 مگا بایته.

UserPostedImage
UserPostedImage