Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام دوستان , من در یک سایت دنبال مارشالر 2004 شرکت DBS میگشتم که به یک سایت فارسی برخوردم که این آپدیت رو بصورت مجانی اونجا دیدم ,

من میدونم که خیلی از عزیزان از به روز نبودن گیت ها و پارکینگ ها رنج میبرن , من وظیفه دونستم این آپدیت رو تو www.flightsim.com بزارم (البته با

اجازه شاهین عرفانیان طراح این فرودگاه) و (3تا عکس گرفتم بهش اضافه کردم) به اسم آقای شاهین عرفانیان و R.Naseri تا همه حق و حقوق رعایت بشه

و عزیزان دانلود کنن و لذتش رو ببرن . . .

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

http://dfs2.flightsim.com/download.php?fn=mehrabad_international_airport_2012_-_2013_update.zip 
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
ابراهیم جان عکسها دیده نمی شود!
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

ابراهیم جان عکسها دیده نمی شود!

ویرایش انجام شد تورج جان . . .#-o

آخه میدونی چی شد , من تو فلایت سیم ساین این بودم و از اونجا URL عکس هارو گذاشتم . . .[dangerpc]
raspian300
  • raspian300
  • 50.06% (معمولی)
  • تازه وارد
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Ebrahim Sabih 

سلام دوستان , من در یک سایت دنبال مارشالر 2004 شرکت DBS میگشتم که به یک سایت فارسی برخوردم که این آپدیت رو بصورت مجانی اونجا دیدم ,

من میدونم که خیلی از عزیزان از به روز نبودن گیت ها و پارکینگ ها رنج میبرن , من وظیفه دونستم این آپدیت رو تو www.flightsim.com بزارم (البته با

اجازه شاهین عرفانیان طراح این فرودگاه) و (3تا عکس گرفتم بهش اضافه کردم) به اسم آقای شاهین عرفانیان و R.Naseri تا همه حق و حقوق رعایت بشه

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

http://dfs2.flightsim.com/download.php?fn=mehrabad_international_airport_2012_-_2013_update.zip 

امیدوارم تورج مرصعی عزیز این پست من رو پاک نکنن تا خیلی از مسائل روشن بشه.
جناب Ebrahim Sabih، شما خیلی بیجا کردین که با آیدی R. Naseri در داخل سایت فلایت سیم این فایل رو آپلود کردین. من واقعا واسه شما و شعور پایینتون متاسفم که حتی جرات این رو ندارید که با نام خودتون ( و نه نام کس دیگه) این فایل رو بزارید. آیدی R.Naseri در سایت aerospacetalk.ir متعلق به من هست. قبلا نام این آیدی raspian300 بود که چند مدتیه عوضش کردم. شما آقای Sabih کاش یکم شعور داشتی و می فهمیدی حق کپی رایت یعنی چی و مهمتر از اون سعی نمی کردی آیدی کس دیگه رو جعل کنی تا یه وقت گند کاری های خودت لو نره.
جناب مرصعی عزیز، امیدوارم ترتیب اثری بدین تا این دزد اطلاعات و هویت دیگه تو سایت شما وارد نشه.

ممنون.
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
10 سال پیش
ارسال شده توسط : raspian300 

ارسال شده توسط : Ebrahim Sabih 

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

امیدوارم تورج مرصعی عزیز این پست من رو پاک نکنن تا خیلی از مسائل روشن بشه.
جناب Ebrahim Sabih، شما خیلی بیجا کردین که با آیدی R. Naseri در داخل سایت فلایت سیم این فایل رو آپلود کردین. من واقعا واسه شما و شعور پایینتون متاسفم که حتی جرات این رو ندارید که با نام خودتون ( و نه نام کس دیگه) این فایل رو بزارید. آیدی R.Naseri در سایت aerospacetalk.ir متعلق به من هست. قبلا نام این آیدی raspian300 بود که چند مدتیه عوضش کردم. شما آقای Sabih کاش یکم شعور داشتی و می فهمیدی حق کپی رایت یعنی چی و مهمتر از اون سعی نمی کردی آیدی کس دیگه رو جعل کنی تا یه وقت گند کاری های خودت لو نره.
جناب مرصعی عزیز، امیدوارم ترتیب اثری بدین تا این دزد اطلاعات و هویت دیگه تو سایت شما وارد نشه.

ممنون.

با سلام . . .

درسته من باید قبل از آپلود از شما اجازه میگرفتم ولی متاسفانه هیچ دسترسی به شما نداشتم (البته از شاهین جان اجازه گرفتم) چون صاحب این

آپدیت شما هستید و از این بابت من عذرخواهی میکنم و احتیاج به این همه بدوبیرا نبود . . .@};-

بنده در سایت aerospacetalk.ir اسم R.Naseri رو در تایپیک آپدیت مهرآباد دیدم و به همین دلیل اسم شمارو تو سایت فلایت سیم گذاشتم تا حق و

حقوقتون حفظ بشه و آپدیت مهرآباد به نام کسی باشه که زحمتش رو کشیده . . .

هر کس تو گوگل میزد آپدیت مهر آباد آپدیت شما براش پدید میشد و میتونست از اونجا دانلود کنه و تو سایتی که آپدیتتون رو آپلود کردین به صورت

رایگان و راحت قابل دسترسی و دانلود هست.(پس انقدر شلوغش نکنید)

من هیچ گنده کاری نکردم که بخوات لو بره.

دزد اطلاهات هم به کسی میگن که کار کسی رو برداره و به نام خودش معرفی یا عرضه کنه که من این کارو نکردم , من فقط خواستم از این بسته رو همه

جامعه شبیه ساز پرواز ایران استفاده کنن همین . . .

و خودتون هم میبینین که همه جا چه در این انجمن چه در فلایت سیم اسم شمارو بردم و هیچ اسمی از خودم نبردم یعنی حق همچین کاری رو ندارم تا

حق و حقوق سازنده این آپدیت ضایع نشه . . .

با تشکر . . .@};-