Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
صفحه مطالب علمی و حوادث هواپیمایی ( فیس بوک ) :

پرواز سه شنبه لندن-تهران به دلیل نقص فنی در فرودگاه هیترو فرود اضطراری کرد.

دقایقی بعد از پرواز از فرودگاه هیترو؛ خلبان متوجه نقص فنی در هواپیما شد و تصمیم به برگشت به لندن گرفت و به سلامت بر لندن به زمین نشست.

با تشکر از "علیرضا آریانیک"

از جزئیات این خبر اطلاعی ندارم و فقط قرار بود امروز صبح مسافران با پرواز جایگزین به تهران پرواز کنند.
حال همه مسافران این پرواز خوب است

تکمیلی: امروز هواپیمایی که از تهران به لندن پرواز کرده بود، مسافران این پرواز رو به تهران انتقال داد.
ارادتمند شما میلاد باستانی
28 آذر 92

UserPostedImage

UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
عباس جان ممنون بابت پست هات
فقط نكته اي رو عرض كنم
شما به خبرى كه منبع موثقى نداره اطمينان پيدا نكنيد

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Parham Ziaie 

فقط نكته اي رو عرض كنم

من از این صفحه بدلیل موثق بودنش استفاده می کنم و تقریبا تا اصمینان پیدا نکنند پست ها شون رو ارائه نمی دهند

از کسانی هم که از باطل بودن خبری اطمینان دارند خواهش می کنم اعلام کنند تا کسانی در آینده و یا حال این تاپیک رو مشاهده می کنند دچار اشتباه نشند .

ممنونم دوست عزیزم
UserPostedImage

UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Abbas Ataei 

فقط نكته اي رو عرض كنم

من از این صفحه بدلیل موثق بودنش استفاده می کنم و تقریبا تا اصمینان پیدا نکنند پست ها شون رو ارائه نمی دهند

از کسانی هم که از باطل بودن خبری اطمینان دارند خواهش می کنم اعلام کنند تا کسانی در آینده و یا حال این تاپیک رو مشاهده می کنند دچار اشتباه نشند .

ممنونم دوست عزیزم

متاسفانه دوستان چندين بار مشاهده كردن كه در اين صفحه ، اخبار غلط و نادرستى بدون منبع موثق اراعه شده و هر بار هم دوستان تذكر دادند مورد تهاجم و بلاك شدن توسط ادمين اين پيج شدن
[bowing]
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
10 سال پیش

ارسال شده توسط : Abbas Ataei 

فقط نكته اي رو عرض كنم

ممنونم دوست عزیزم

متاسفانه دوستان چندين بار مشاهده كردن كه در اين صفحه ، اخبار غلط و نادرستى بدون منبع موثق اراعه شده و هر بار هم دوستان تذكر دادند مورد تهاجم و بلاك شدن توسط ادمين اين پيج شدن
[bowing]

اها
مرسی که خبر دادی 😊 @};-
UserPostedImage

UserPostedImage