سوال نظرسنجی: سرعت باز شدن صفحات سایت

مجموع: 20

Sepehr Ebadi Borna
11 سال پیش
منظورم از Error دقیقاً همین لینکیه که حسین جان دادن...!!

http://up.behtarin.com/uploads/0b950b95b11.png 
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

سلام آقا تورج

آقا اعتراض [attack]

یه 15 خط نوشتم ...بعد ارسال پست رو که زدم صفحه اررور داد و تا چند دقیقه ای ایرانسیم کار نمیکرد....آقا به کی بگم که دستم داغ کرد 15 خط دیگه رو نوشتم 😢 اینجا ما که نمینویسیم که دست خطمون خوب شه.... 😢

آقا تورو خدا یه کاری کن اررور دیگه نده...اگه مشکل هاست یا سرور داری میتونی به من بگی .... 4 تا دیتا سنتر دارم که سرور های 256 تا 4 گیگ میدم...یکی از اونا رو بگیر ایرانسیم و انتقال بده....خیلی این هاست ضعیفه.... 😢

اعتراض وارد هست! اما یه چیزی ... من به شخصه قبل از زدن ارسال کل متن رو کپی میکنم،بعد ارسال رو میزنم یا میره یا نمیره!!! ضمناً با آرامش هم کلیک میکنم،چون اگه خشونت بار عمل کنم 2 بار2 باز ارسال میشه!
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Sepehr Ebadi Borna
11 سال پیش
بله 😲 ...شما کاربر بال طلایی از نوع عقاب نشانش با ارسال 817 پست که دستت تا به کیبورد میخوره به جای 15 خط و 15 صفحه مینویسی بایدم کپی کنی.[blackhee] ...آره خوب تو کپی نکنی که کپی کنه ؟؟ کی کپی کنه تو کپی نکنی ؟؟ 🤣 😂 ( اسمایلی بابا اتی - فیلم قهوه تلخ ) [blackhee]

اما فکر نکنین آدم خرافاتی هستما...نه...!! اما احساس میکنم هرچی محکمتر کیبورد رو فشار میدم یا کلیک میکنم صفحه زودتر باز میشه..!! 🤣 😂

اما خوب میشه این مشکل اررور برطرف شه...!! [flower]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

بله 😲 ...شما کاربر بال طلایی از نوع عقاب نشانش با ارسال 817 پست که دستت تا به کیبورد میخوره به جای 15 خط و 15 صفحه مینویسی بایدم کپی کنی.[blackhee] ...آره خوب تو کپی نکنی که کپی کنه ؟؟ کی کپی کنه تو کپی نکنی ؟؟ 🤣 😂 ( اسمایلی بابا اتی - فیلم قهوه تلخ ) [blackhee]

اما فکر نکنین آدم خرافاتی هستما...نه...!! اما احساس میکنم هرچی محکمتر کیبورد رو فشار میدم یا کلیک میکنم صفحه زودتر باز میشه..!! 🤣 😂

اما خوب میشه این مشکل اررور برطرف شه...!! [flower]

وقتی موس رو روی ارسال نگه میدارم 1 ثانیه و بعد یه کلیک کوچولو میکنمو 1 ثانیه نگه میدارم...بی برو برگرد انجام میشه! البته چاشنی رو فراموش نکنید.
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو