Ali Kalan
  • Ali Kalan
  • 50.4% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام دوستان@};-

من یه مشکل بزرگ با این ارباس های wilco دارم !
چه vol1 و چه vol2 ، وقتی هواپیما لود میشه ، اولا مانیتورهای کاکپیت خاموش هستند ، با وجود اینکه هواپیما dark and cold نیست. وقتی موتور ها رو روشن میکنم ، مانیتورها تازه روشن میشن!
دوما پیچ های تنظیم heading و speed و vertical speed که برای autopilot استفاده میشن اصلا کار نمیکنن، میشه چرخوندشون ولی اصلا عددی دیده نمیشه که قابل تنظیم باشه! با فشار دادن و بیرون کشیدن این پیچ ها، function مورد نظر روی autopilot ، فعال و غیر فعال میشه ولی اینش هم کار نمیکنه!! پیچ تنظیم ارتفاعش هم که کار میکنه ، امکان فعال سازی رو که عرض کردم نداره و مثلا باید با crtl+z فعالش کرد.
ضمنا افزونه هایی که دانلود کردم سریال نامبر داشتن و به نظر بدون مشکل بودن ، از دوستان کسی میتونه کمک کنه و راه حلی بده؟!

با تشکر[bowing]
UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Ali Kalan 

سلام دوستان@};-

من یه مشکل بزرگ با این ارباس های wilco دارم !
چه vol1 و چه vol2 ، وقتی هواپیما لود میشه ، اولا مانیتورهای کاکپیت خاموش هستند ، با وجود اینکه هواپیما dark and cold نیست. وقتی موتور ها رو روشن میکنم ، مانیتورها تازه روشن میشن!
دوما پیچ های تنظیم heading و speed و vertical speed که برای autopilot استفاده میشن اصلا کار نمیکنن، میشه چرخوندشون ولی اصلا عددی دیده نمیشه که قابل تنظیم باشه! با فشار دادن و بیرون کشیدن این پیچ ها، function مورد نظر روی autopilot ، فعال و غیر فعال میشه ولی اینش هم کار نمیکنه!! پیچ تنظیم ارتفاعش هم که کار میکنه ، امکان فعال سازی رو که عرض کردم نداره و مثلا باید با crtl+z فعالش کرد.
ضمنا افزونه هایی که دانلود کردم سریال نامبر داشتن و به نظر بدون مشکل بودن ، از دوستان کسی میتونه کمک کنه و راه حلی بده؟!

با تشکر[bowing]

مشكل از هواپيما نيست
وقتى خاموشه هواپيما ، انرژى الكتريكيشو از كجا بياره ؟؟
APU رو استارت بزن درست مى شه 👏 [bowing]

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Ali Kalan
  • Ali Kalan
  • 50.4% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام@};-

پرهام جان عرض کردم که! خاموش نیست برادر! منم میدونم انرژی الکتریکی میخواد! APU رو هم روشن کردم ولی درست نشد. آقای خویی راهنمایی کردن که ویلکو یه قلق های خاصی داره و راهنمایی فرمودن، منم انجام دادم و درست شد!

ممنونم[bowing]
UserPostedImage