OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار شروع کننده موضوع
5 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

ارسال شده توسط : OMIDSIM 

عزیزان اینجانب هر چقدر تلاش کردم که این ویدیو رو با BBCode بفرستم نشد ، و ندانستم چرا
[bowing]

ضمن عرض ادب، اصلاح شد.[approve]

سپاس تورج جان [bowing] @};-
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
5 سال پیش

درود

ویدیوی بالا متعلق به تمرینات تیم در اسفند ماه هست برای مسابفات لیگ جهانی یا همان SATAL که باشد Squadrons Air To Air League

این مسابقات هر ساله توسط اسکادرانهای 104 و 51 برگزار میشه که البته امسال بنا به اتفاقاتی که در تیم 51 افتاده هم اسم مسابقات تغییر کرده ( سابقا SATAC بود ) و سایت Splashonegaming.com دست اندر کاره

مسابقات از اوائل اسفند ماه شروع شده و شامل دو گروه A و B میشه که بدون مبالغه عرض میکنم ، گروه A نسبت به گروه B گروه سخت تری هست ، هر چند داخل گروه B هم تیم های بسیار عالی حضور دارند ، و البته -= IRIAF =- در گروه A قرار گرفته

مسابقه سوم ما دقیقا شنبه هفته ی بعد و 1300z برگزار میشه

اگر مایل به تماشای مستقیم مسابقه بودید ، احتمال میره که پخش زنده از طریق این آدرس ها انجام بشه [bowing] @};-

https://www.youtube.com/channel/UChfyq4FFuYuUcgPRTxBEZXA
https://www.youtube.com/channel/UCUH6hdZFWN6PfqGjE86R9Sg
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
5 سال پیش

یک ویدیو کلیپ سه چهار دقیقه از نسخه 2.5 که حقیر چند ماه پیش ساختم و داخل یوتیوب قرار گرفت . [bowing]

بد نیست ، توصیه میشه از دست ندید هر چند خارجی ها خیلی بهتر میسازند [approve]

پ.ن : گشت و گذار های آخر شب داخل فضای مجازی معمولا خیلی پرباره ، همین الان داشتم همین نگارخانه رو چک میکردم و حقیقتا اگر بخواهیم رو راست باشیم احساس میکردم همه آنچه نوشته شده رو یک یا حتی دو سه نفر غیر از خودم نوشتم ، دو سه نفری که ولی خیلی آشنان . هر چند آدم شاید یکم همونجا از خودش " 😊 " بشه ولی خوب ملاقات با اون دو سه نفری که انگار غیر از شما هستند یک حس " long time no see " جذابی رو به شما القا میکنه
پ.ن 2 : ویدیو بهونه بود ، خواستم یه چند خطی اینجا بنویسم 😊
پ.ن 3 : تورج جان من حقیقت تلاش کردم مجددا با BBCode بفرستم و نشد و باز هم ندانستم چرا 😲
پ.ن 4 : من برای فقط یک پی نوشت اومدم و این الان چهارمیه
پ.ن 5 : این که خودش شد یک متن کامل !

انشالله بعدا باز هم پی خواهم نوشت !
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
5 سال پیش
سلام عزیزان
ساخت این یکی بسیار از من زمان برد
امیدوارم لذت ببرید 😊

Touradg