Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با سلام خدمت تمامی دوستان و اعضای محترم انجمن ایرانسیم . . .@};-

دوست داشتم توی این پست بدونم تا به حال کدام فرودگاه ها در ایران برای شبیه ساز پرواز X طراحی شده اند ؟ ؟ ؟

تا جایی که من میدونم اینها هستند که میدونم از خیلی هاش بی خبرم , در ضمن منظور من اون فرودگاه هایی نیست که فقط یه Afced درست کردن و اسمش رو گذاشتن فرودگاه نه منظورم از فرودگاه مثل کار

شاهین جان و مجید جان هست . . .

1: فرودگاه مهرآباد تهران (شاهین عرفانیان)

2:فرودگاه شهید بهشتی اصفهان (مجید کامیار نژاد) که در دست تکمیل هست

از دوستان خواهش دارم اگر فرودگاه های دیگه ای هست که طراحی شدن و من نمیشناسم (اگر مجانی هست لینک بدن تا همه استفاده کنن) و اگر خودشون در حال ساخت هستند و دوست داشتند دوستان عزیز

ایرانسیم رو مطلع کنن تا با همکاری و راهنمایی بیشتر به شبیه ساز پرواز ایران زمین کمک کنیم . . .[loveiran]

با تشکر فراوان[flower]
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
9 سال پیش
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش
سلام دوستان @};-

من برای محک زدن خودم و اینکه یادگرفتهام رو به عمل نزدیک کنم کار روی چند تا سینری و فرودگاه رو شروع کردم (البته به خاطر گرفتاریهای زیاد کند پیش میره )

ترجیحم این بود که از یه فرودگاه با ابعاد کوچیک شروع کنم که نتیجتا دورترین خاک ایران زمین در دل خلیج همیشه پارس رو انتخاب کردم ، فرودگاه ابو موسی که تو نوع خودش خیلی هم جالبه چون یه جزیره رو کاملا به دو قسمت تقسیم میکنه . و اینکه فتو ریل کوچکی داشت که با زوم 20 طراحی شد .

UserPostedImage   UserPostedImage   UserPostedImage   UserPostedImage  

UserPostedImage   UserPostedImage   UserPostedImage  

کلا کار با اختصاص تمام موارد طراحی سینری از جمله طراحی ارتفاعات ، لایتها و حالتهای نورپردازی در شب ، ابجکتهای متحرک و ثابت ، و افکد دقیق برای فرودگاه خیلی سخته و نیاز به آشنایی با نرم افزارهای مختلفی داره و آزمون و خطای بسیار و همچنین اینترنت پرسرعت با فضای زیاد و وقت فراوان [approve]

دوستان این تنها کار من نیست و روی فرودگاه یاسوج و قزوین و هسا هم کار کردم قسمت زیادی از فتو سینری جنوب غرب ایران رو هم که مربوط به پروژه نا کام فتو سینری ایران بود تموم کردم که نیاز به اصلاحات دارن ، ایشالا آماده بشه در اختیار همه قرار میگیره . از نمونه کارهای دیگه هم عکس آپ میکنم . از همه دوستانی که در این زمینه کاری انجام دادن سمیمانه تشکر میکنم
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام دوستان @};-

من برای محک زدن خودم و اینکه یادگرفتهام رو به عمل نزدیک کنم کار روی چند تا سینری و فرودگاه رو شروع کردم (البته به خاطر گرفتاریهای زیاد کند پیش میره )

ترجیحم این بود که از یه فرودگاه با ابعاد کوچیک شروع کنم که نتیجتا دورترین خاک ایران زمین در دل خلیج همیشه پارس رو انتخاب کردم ، فرودگاه ابو موسی که تو نوع خودش خیلی هم جالبه چون یه جزیره رو کاملا به دو قسمت تقسیم میکنه . و اینکه فتو ریل کوچکی داشت که با زوم 20 طراحی شد .

UserPostedImage   UserPostedImage   UserPostedImage   UserPostedImage  

UserPostedImage   UserPostedImage   UserPostedImage  

کلا کار با اختصاص تمام موارد طراحی سینری از جمله طراحی ارتفاعات ، لایتها و حالتهای نورپردازی در شب ، ابجکتهای متحرک و ثابت ، و افکد دقیق برای فرودگاه خیلی سخته و نیاز به آشنایی با نرم افزارهای مختلفی داره و آزمون و خطای بسیار و همچنین اینترنت پرسرعت با فضای زیاد و وقت فراوان [approve]

دوستان این تنها کار من نیست و روی فرودگاه یاسوج و قزوین و هسا هم کار کردم قسمت زیادی از فتو سینری جنوب غرب ایران رو هم که مربوط به پروژه نا کام فتو سینری ایران بود تموم کردم که نیاز به اصلاحات دارن ، ایشالا آماده بشه در اختیار همه قرار میگیره . از نمونه کارهای دیگه هم عکس آپ میکنم . از همه دوستانی که در این زمینه کاری انجام دادن سمیمانه تشکر میکنم

محسن جان منم رو این پروژه زیاد کار کردم . حتی ریپینت هایی هم در ادامش زدم . . خوزستان و دارم نهایی میکنم ولی انصافا هم وقت گیره و هم نیاز به فضایی بسیار بالای هست .. بیخود نیست شرکت ORBX داره درو میکنه سینری ها رو با اون متخصصینش و سیستم های توربوفن 😊

ولی تلفیقی از این ریپینت هایی که زدم و فتو رئال استان خوزستان رو به صورت یک دمو تدوین کردم تا ببینیم دور همی .. نظرتون هم فراموش نشه @};-

لینک با کیفیت : اینجا 

[APARAT]http://www.aparat.com/v/oyuF5[/APARAT]
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا این دو بزرگواری که با کارهای قشنگشون سوپرایزمون کردند . . .@};-

خیلی خوشحالم کردید , واقعا خیلی عالیه و کارتون قابل تقدیر و قدردانی هست [flower] , همین که همت کردید یک فرودگاه حالا چه یک فرودگاه کوچیک باشه چه بزرگ همین که همت کردید و یک کارو شروع

کردید برای سنری های ایران زمین خودش قابل تشکر و قدردانی هست . . .@};-

از دوستان متخصص در ساخت سنری دعوت میکنم هر یک از این دوستان سوال یا مشکلی داشتند یا برای بهبودی و کیفیت کارشون کاری از دستشون بر میاد کوتاهی نکنن . . .[merci] [oldman]

انشاالله با کمک دوستانی مثل شما روزی برسه که بیشتر فرودگاه های مهم کشورمون سنری های خوب و با کیفیت داشته باشند (انشاالله). . .[-o<

با تشکر . . .@};-