Alireza Tehrani
  • Alireza Tehrani
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با سلام خدمت همه عزیزان
من خیلی وقت هستش که دنبال یه پک ترافیک برای FSX هستم و خیلی از برنامه ها رو امتحان کردم (360 - my trafic and . . . ) اما از اونجاییکه امروزه فلایت سیمولاتور دارای addon های مختلف و سنگین هستش مخصوصا در زمینه scenery ها باعث شده حجم فولدر fsx بالا بره مثلا همین الان حجم فولدر من تازه هنوز خیلی چیزا رو نصب نکردم 50 گیگ هست و تجربه ثابت کرده هرچی حجم این فولدر بالاتر باشه از کیفیت و فریم ریت سیمولاتور کاسته میشود و بلعکس هرچی سبکتر باشه کیفیت سیمولاتور بهتر میشه .
به همین دلیل اکثریت ترافیک های موجود دارای حجم فوق العاده بالا هستند و این امر باعث افت شدید فریم ریت میشود به حدی که ادم قیدشو میزنه حالا اینجا چند کمک میخوام از شما دوستانی که تو این زمینه تجربه دارید

1- شما خودتون از چه ترافیکی استفاده میکنید و لطفا تجربتون رو از استفاده از اون ترافیک بگید ممنون میشم

2- آیا میشود ترافیک دستی ولی حرفه ای و با کیفیت درست کرد مثلا تعریف بشه فقط ایرلاینهای مهم دنیا توش باشن که هم کم حجم باشه هم فرم ریتو کم نکنه

3- کلا ترافیک حرفه ای و کم حجم و ترافیکی که فریم و نکشه چی پیشنهاد میکنید
ممنون @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Alireza Tehrani 

با سلام خدمت همه عزیزان
من خیلی وقت هستش که دنبال یه پک ترافیک برای FSX هستم و خیلی از برنامه ها رو امتحان کردم (360 - my trafic and . . . ) اما از اونجاییکه امروزه فلایت سیمولاتور دارای addon های مختلف و سنگین هستش مخصوصا در زمینه scenery ها باعث شده حجم فولدر fsx بالا بره مثلا همین الان حجم فولدر من تازه هنوز خیلی چیزا رو نصب نکردم 50 گیگ هست و تجربه ثابت کرده هرچی حجم این فولدر بالاتر باشه از کیفیت و فریم ریت سیمولاتور کاسته میشود و بلعکس هرچی سبکتر باشه کیفیت سیمولاتور بهتر میشه .
به همین دلیل اکثریت ترافیک های موجود دارای حجم فوق العاده بالا هستند و این امر باعث افت شدید فریم ریت میشود به حدی که ادم قیدشو میزنه حالا اینجا چند کمک میخوام از شما دوستانی که تو این زمینه تجربه دارید

1- شما خودتون از چه ترافیکی استفاده میکنید و لطفا تجربتون رو از استفاده از اون ترافیک بگید ممنون میشم

2- آیا میشود ترافیک دستی ولی حرفه ای و با کیفیت درست کرد مثلا تعریف بشه فقط ایرلاینهای مهم دنیا توش باشن که هم کم حجم باشه هم فرم ریتو کم نکنه

3- کلا ترافیک حرفه ای و کم حجم و ترافیکی که فریم و نکشه چی پیشنهاد میکنید
ممنون @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

من اینجارو پیشنهاد میکنم:
http://www.world-of-ai.com/index.php 
YoNES
  • YoNES
  • 50.08% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش
سلام برادر.
سایتی که آقا مجید معرفی کردن سایت بسیار خوبی هستش.
البته فقط شرکت ایران ایر کارگو در اون موجود است.
که این هم لینک آموزش اون هستش

http://www.iransim.ir/forum/default.aspx?g=posts&t=2917 

ترافیک آقای حیدری خویی هم خوب و کم حجم هستش که تمام ایرلاین های ایرانی رو داره
+
یه کار دیگه هم میشه کرد و اون هم ساخت ترافیک دلخواه هستش که البته باید علم ساختش رو داشته باشی.که بنده چند وقتی به دنبال آموزش اون و ساخت یه ترافیک هوایی هستم .
Alireza Tehrani
  • Alireza Tehrani
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با تشکر از شما دوستان گرامی بابت راهنماییتون
ترافیک آقای حیدری نظرمو جلب کرد کیفیت خوب با حجم پایین