Mohammadmahdi_SH
  • Mohammadmahdi_SH
  • 50.1% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با سلام به دوستان گل@};-
چند وقتی هستش که قصد خرید ماکت هواپیما دارم ولی جایی رو نمیدونم که ازش خرید کنم به جز پایلت آو پرشیا که ایشون انصافو خورده یه آب روش](*,)
برای مثال ماکت 777 جمینی جنتس که در سایت های خارجی 90 یورو هستش رو 850 هزار تومن میدن[amazed] [amazed] [nono] نمیدونم قیمت یورو رو ایشون چند برای حساب کردن...آخه آدم با خودش حساب میکنه میگه یورو 4000 تومن قیمت خود ماکت میشه 360 تومن حالا 100 تومن هم هزینه پست میشه 460 تومن ولی ایشون تقریبا دو برابر قیمت گذاشتن😕
برای همین میخواستم فروشگاه های بهتر رو بهم معرفی کنین[readdoc]

همچنین ماکت های HERPA هم جنسشون فلزی هستش؟و اینکه کیفیت ماکت های هرپا و جمینی جتس چقدر فرق داره که اختلاف قیمتشون تقریبا زیاده؟

با تشکر فراوان از دوستان😄
Queen of the Skies
mhkhoyfs
  • mhkhoyfs
  • 50.16% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش
درود

شرکت هرپا آلمان یکی از معتبرترین شرکتهای ساخت ماکتهای هواپیما،ماشین و غیره در دنیاست که محصولات خود را با موتد مرکب و فلزی ساخته و به خیل علاقه مندان عرضه می کند. نمایندگی رسمی این شرکت در ایران شرکت آپادانا مدلینگ می باشد که قیمتهای بسیار مناسبی دارند. سال 1385 کاتالوگ تمامی محصولات هواپیمایی هرپا برای بنده ارسال شد که هم اکنون به عنوان یادگاری دارمش و در پشت کاتالوگ نمایندگی های مختلف در سراسر دنیا و خاصه ایران عزیزمون قید شده بود.
این هم آدرس نمایندگی که فکر نمی کنم از لحاظ قوانین این انجمن انشالا مشکلی داشته باشه.

http://www.apadanamodeling.com/ 
Mohammadmahdi_SH
  • Mohammadmahdi_SH
  • 50.1% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
خیلی ممنونم ازتون بسیار خوب بود@};-
Queen of the Skies