mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام خدمت همه دوستان @};-

میدونید شکوه لندینگ فایترها تو فرودگاه مهراباد یه جریان خاصه که علاقمندان زیادی داره حتی خارجی ، صدا و سرعتشون متفاوته و وارد سرکولیت پترن شدنشون خیلی با حاله .

دست خدا همراهشون دلاور مردای ایرانی
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
سرو صدای موتور اف 4 و اف 5 احتمالاً گوش دوستان رو نابود کرده [blackhee]
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

سرو صدای موتور اف 4 و اف 5 احتمالاً گوش دوستان رو نابود کرده [blackhee]

سلام تورج جان @};-

خب طبق معمول اول f5 ها بلند شدن . و سرو صدای خاص خودشونو داشتن که کم هم نیست 😝 ولی خدایی اولین f4 که رفت برای تیک آف کلا مهرآباد لرزید . خدایی یه چیز دیگس حتی سوخوی 24 هم انقدر ارتعاش صوتی بالا نداره ، خدا بده برکت کم صدا و عاقل میخوای f14 ، تو فاینال سرعتش از یه فوکر 100 کمتر بود . حاالی داد خدایی [heyyou]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
جالبه تو یکی از عکسها ، دوستان رفتن بالای چراغهای اپروچ [blackhee]
یادش بخیر اون زمان من می رفتم...میدون فتح بیابون برهوت بود چراغها هم هنوز نصب نشده بودند.کافی بود بیشتر از چند دقیقه وایسی تا سرو کله نیروی انتظامی و گارد و دژبان و تکاور و تانک و ... پیدا بشه! چه برسه به عکس.یعنی اگر دوربین دستت می دیدند همونجا صحرایی دادگاهی و اعدامت می کردن [blackhee]
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

جالبه تو یکی از عکسها ، دوستان رفتن بالای چراغهای اپروچ [blackhee]
یادش بخیر اون زمان من می رفتم...میدون فتح بیابون برهوت بود چراغها هم هنوز نصب نشده بودند.کافی بود بیشتر از چند دقیقه وایسی تا سرو کله نیروی انتظامی و گارد و دژبان و تکاور و تانک و ... پیدا بشه! چه برسه به عکس.یعنی اگر دوربین دستت می دیدند همونجا صحرایی دادگاهی و اعدامت می کردن [blackhee]

ای روزگار
تورج جان شبیه این جریان برای خود من هم بوده ، نقل سال 72 هست ، بیابون برهوت رو خوب اومدی ، تازه اون زمان این همه فرود و برخواست نبود ، حتی موبایل هم نبود اون زمان ، یه روز به زور پدرم رو بردم اونجا تا فرود ببینم یه دو ساعتی بود بنده خدا به خاطر من سر پا بود ( خدا رحمتش کنه و رفتگان همه رو ) یه وانت از در منتهی به میدون ( اون زمان یه در آهنی بزرگ داشت ) اومد گیر که منو ببره فقط به جرم نگاه کردن ، اگر وساطت پدرم نبود .... نمیدونم والا چی بگم . کلا زمونه عوض شده . شاید بی دلیل نیست که به ما میگن نسل سوخته 😊

ذوق پدر از دیدن چیزی که من دوست دارم دیدنی بود ، پیاده از کنار دیوار بلند فرودگاه تا میدون آزادی قدم میزدیم .