ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
7 سال پیش
http://library.avsim.net/download.php?DLID=85567&Cookie=1 

این راهنمای IL-62 هست که اتوپایلت ان دقیقا مشابه 76 می باشد .

ص 10 اگر اشتباه نکنم می توانید راهنمای اتوپایلت ای ال 76 یا 62 که یکی هست و مطالعه کنید .

در مورد لایت من تونستم دو تا لایت جلو و روشن کنم :-)

یکمی تو ای ال اس اپروچ اذیت کرد تو کپچر LOC که خیلی چپ و راست کرد و G/S هم که کلا کپچر نکرد .

KLN-90 برای بنده نیز خروج از شبیه ساز و در پی داره که ترجیحا GNS 450 جایگزین میکنم

UserPostedImage
EP-IBB

UserPostedImage
rezasimmer
  • rezasimmer
  • 50.02% (معمولی)
  • تازه وارد
7 سال پیش
با تشکر از شما جناب mehornet بابت توضیحاتتون

متاسفانه من هنوز نتونستم مشکل این ادان رو حل کنم و دیگه واقعا نمیدونم چکار کنم.
تنها راهی که برام مونده اینه که شبیه سازم رو با کلیه ادان هاش پاک کنم و دوباره نصب کنم. واسه همین از شما جناب mehornet و همچنین جناب ma_heravi خواهشمندم که بفرمایید از کدوم نسخه شبیه ساز ایکس استفاده میکنید و در صورت امکان لینک دانلودی از همون نسخه ای که برا خودتون نصب کردید بهم معرفی کنید.

ممنون.....
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
ارسال شده توسط : rezasimmer 

با تشکر از شما جناب mehornet بابت توضیحاتتون

متاسفانه من هنوز نتونستم مشکل این ادان رو حل کنم و دیگه واقعا نمیدونم چکار کنم.
تنها راهی که برام مونده اینه که شبیه سازم رو با کلیه ادان هاش پاک کنم و دوباره نصب کنم. واسه همین از شما جناب mehornet و همچنین جناب ma_heravi خواهشمندم که بفرمایید از کدوم نسخه شبیه ساز ایکس استفاده میکنید و در صورت امکان لینک دانلودی از همون نسخه ای که برا خودتون نصب کردید بهم معرفی کنید.

ممنون.....

سلام
در تکمیل راهنمایی های دوستان لطفاً به مسیر زیر بروید و فایل FSX.CFG را با Notepad باز کنید:

DRIVE LETTER:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Microsoft\FSX

DRIVELETTER:درایوی که ویندوز در آن نصب شده
USERNAME: نام کاربری شما

به عنوان مثال: C:\Users\Administrator\AppData\Roaming\Microsoft\FSX

توجه کنید که پوشه AppData به طور پیشفرض مخفی هست و باید تیک نمایش پوشه های مخفی را در Folder Options بزنید.

بعد از باز کردن فایل FSX.CFG به بخش [Trusted] که عموماً در انتهای فایل هست بروید و بررسی کنید ببینید چنین ورودی هایی در آن هست یا نه و نتیجه را اعلام کنید:

C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\STT_IL62X_1_0.GAU.nlqqbnqualllitqoqntbauwcahatqkbnctbnqenr=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\STT_I21X_N1_1_08.DLL.qitiatqcuucbbhaolkeokuioknzziueqntwrtiib=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\STT_IL62_N_V1_03.GAU.aquwcezrunuakioiutrzhkieolztqlucrockttnl=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\copilot.GAU.biknkoleeqnuzteazbzqiozkqhetubkbnbnqittl=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\IL76.GAU1.GAU.iikouaalzurzbrtiwehbtieohkacuoihcolaqlct=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\IL76TD.PNO1.GAU.clnqziwikzouizqiwoobrnztlozblrnkktebbwti=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\IL76TD.apu.GAU.uhbwkoblkqubzurboooozaaowlelrtokzzoqnrab=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\IL76TD.electro.GAU.utnzihebklqirelcqezekoqunnhqankurhninoib=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\IL76TD.sau.GAU.llhkhlnzilwiowibocbhiaqaoirohukozrcotuzh=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\CONCORDE.GAU.qunrqazrnonhtqqtuoakwebuibbehribwhtcwuwn=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\ILH_TCAS.GAU.aeukwctrhowbhqqruokqozzrnwhwrlwlkbnrrkrh=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\ilhtcaschange.GAU.qqhknkzbowcelqoelzinhqnbkuhqqqanbhltnwwa=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\kln90b.DLL.ekkohiaciewiuwetaetcbntaiaiuakbkhcauqliu=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\STT_Tu154_V2_29.GAU.hlunrziubznrcqnwuezatlzqeeuczabrtrnwqkuz=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\STT_Clock_V3_0.GAU.btrhcntiokiahtkeiowlathcehzlwbqolharunrc=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\STT_Tu154_t2_V1_0.GAU.lzaheuacitckralbickicknboqwoklrabnwtnrzb=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\IL76TD.msrp.GAU.naebuziiiuitnleqtclrieqlbtqnwbhrwcbkqnlh=2
C:\FSX\SimObjects\Airplanes\Ilyushin Il-76MD\panel\F16_2.GAU.rhlhehwhuuhlhlqlhuqlcnkzilzhtnnwhtrazwqu=2

PC Flight Simulation Geek Since 1998
rezasimmer
  • rezasimmer
  • 50.02% (معمولی)
  • تازه وارد
7 سال پیش
با تشکر از پاسخ شما جناب Touradg عزیز

طبق فرمایش شما کلیه ورودی ها را خط به خط چک کردم و متاسفانه یا خوشبختانه باید بگم که همگی آنها در فایل fsx.cfg موجود بودند.
تا الان همه راههای موجود رو چک کردم و متاسفانه هیچ نتیجه ای نگرفتم و برای نصب هیچ افزودنی به اندازه این ایلوشین اذیت نشده بودم.
یه بار دیگه از همه دوستانی که میتونند تو این زمینه کمک کنند درخواست کمک میکنم.

با تشکر
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
7 سال پیش

سلام به همه @};-

آقا رضا لطفا چک کنید ببینید تو فایلی که دانلود کردید و در فولدر گیج تمام این فایلها که عکسش رو میزارم موجوده

UserPostedImage