Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
بخش شبیه سازهای پایگاه هوانیروز شهید وطن پور اصفهان وظیفه آموزش اولیه پرواز با بالگرد به دانشجویان خلبانی بالگرد را بر عهده دارد. در این پایگاه شبیه ساز بالگردهایی به مانند 205 ، 206 ، کبری و شینوک وجود دارد.

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

مشرق نیوز
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
تورج جان عزیز سلام [bowing]

خسته نباشید عزیز این مرکز نزدیک منزل ما هست و من از این متاسف هستم که هیچ آشنایی ندارم تا برای بازدید بروم ولی اگه می توانستم برای بازدید بروم حتما استقبال می نمودم ***********عزیز یک سوال دارم جاییی در اصفهان هست تا سیمولاتور هواپیما مسافربری داشته باشه ممنون@};- @};- @};- @};-
MAHDI MHR
  • MAHDI MHR
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
چه جالب! تصویر پنجم از بالا توی یکی از نمایشگر ها همون GPS ـی که در FSX هست دیده میشه!
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش

سلام به همه دوستان @};-

شبیه سازش بر اساس تصاویر خروجی fs2004 هست ، این امکانات با توجه به محدودیت برای پرواز آموزشی اکچوال کارایی داره ولی به نظرم خیلی قدیمیه . بازم خوبه که داریم
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

تورج جان عزیز سلام [bowing]

خسته نباشید عزیز این مرکز نزدیک منزل ما هست و من از این متاسف هستم که هیچ آشنایی ندارم تا برای بازدید بروم ولی اگه می توانستم برای بازدید بروم حتما استقبال می نمودم ***********عزیز یک سوال دارم جاییی در اصفهان هست تا سیمولاتور هواپیما مسافربری داشته باشه ممنون@};- @};- @};- @};-

شاید بتونید از طریق مدرسه و یا دانشگاه برای بازدید اقدام کنید.ولی اصولاً حفاظت اطلاعات ارتش بسیار سختگیرانه عمل می کند.
تا جایی که بنده اطلاع دارم شبیه ساز هواپیمای مسافربری فقط در کرمان و تهران هست .
PC Flight Simulation Geek Since 1998