ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
با سلام و درود
در پیج های اینستاگرام هر کدام از فروشگاه ها صفحاتی برای معرفی محصولات خود دارند
پیجی که مشاهده یکنید به وفور تحت عنوان شبیه ساز الماس و افزودنی هاش از عکس های سایتمون استفاده میکند
متاسفانه بنده گفتم چرا ذکر منبا نمیکنید که ایشون بجای پرداختن به سوال وارد تک تک عکس های من شد و گفت خودت چرا منبا نزدی
واقعا کوته فکری در چه حد ؟؟؟؟
مگر بنده فروشگاه دارم یا استفاده مالی از عکس هایم میکنم ؟؟؟
متاسفانه همین موضوع رو متوجه نشد که ایشون تحت عنوان خدمات فروشگاه و شبیه ساز الماسش این عکس هارو استفاده میکنه نه منی که ...
از دوستان تقاضا دارم از واتر مارک بهتری و حداقل با ذکر نام کاربری و نام سایت استفاده کنند ...
سپاس از همه دوستان
@};-
http://s3.picofile.com/file/8193328526/Screenshot_2015_06_12_18_31_52.png 

UserPostedImage
EP-IBB

UserPostedImage
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
8 سال پیش
با سلام و درود
دوستان عکس مورد نظر و مشابه از صفحشون پاک کردن .
با تشکر ...
EP-IBB

UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش

سلام دوست عزیز @};-

از توجه شما ممنون . من فایلهام رو فقط روی flight sim آپلود میکنم ، و همه به صورت رایگان هست ، اما سایتهای دیگه اونا رو دانلود کردن و خودشون برای سایتشون مجددا آپلود کردن .
خیلیاشون خارجین ولی داخلی هم توشون بوده ، حالا اونایی که رایگان میدن که هیچ ، هرچند بدونه اجازه از طراح این کار رو کردن اشتباه هست ، ولی بعضیاشون رو هم دیدم که میفروشن ، که این دیگه خیلی ناجوره .

چی باید گفت ، تصور کن یه شرکتی مثل آئروسافت از دیدن محصول شده خودش تو دنیا چه حالی بهش دست میده ، اون که فروشیه دردشم بیشتره😊

اگر تو فلایت سیم اسم من رو ( mohsen ) سرچ کنید فایلهایی رو که آپلود کردم میبینید به غیر از یکشون که 727 ameican بود .
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
8 سال پیش
لا سلام و درودبر برادر محسن ...
کاملا متوجه منظورتون هستم .
سپاس گزارم ...
EP-IBB

UserPostedImage