Alireza Tehrani
  • Alireza Tehrani
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
با سلام خدمت دوستان گرامی

من تو ورژنهای قبلی 320 321 319 318 آیروسافت این مشکلو نداشتم اما متاسفانه در ورژن جدید که هم برای 320 321 و هم 318 319 که 1.30 هست و نصبش کردم خطها و نوشته ها در ND FMC و . . . همانطور که در عکس زیر میبینید ناخوانا و مشکل دار هستند بغیر این مشکل همه چیز اوکی هستش فکر کردم اول مشکل از هستش از جایی دیگه هم دانلود کردم اما همچنان مشکل باقیست کسی هست راهنمایی کنه ممنون

[img]UserPostedImage [/img][img]UserPostedImage [/img][img]UserPostedImage [/img]
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Alireza Tehrani 

با سلام خدمت دوستان گرامی

من تو ورژنهای قبلی 320 321 319 318 آیروسافت این مشکلو نداشتم اما متاسفانه در ورژن جدید که هم برای 320 321 و هم 318 319 که 1.30 هست و نصبش کردم خطها و نوشته ها در ND FMC و . . . همانطور که در عکس زیر میبینید ناخوانا و مشکل دار هستند بغیر این مشکل همه چیز اوکی هستش فکر کردم اول مشکل از ..... هستش از جایی دیگه هم دانلود کردم اما همچنان مشکل باقیست کسی هست راهنمایی کنه ممنون

[img]UserPostedImage [/img][img]UserPostedImage [/img][img]UserPostedImage [/img]

سلام
هات فیکس هارو چک کردین ؟

http://forum.aerosoft.com/index.php?/topic/94500-a318a319-hotfix-130f/ 

http://forum.aerosoft.com/index.php?/topic/94501-a320a321-hotfix-130f/ 

اگر رفع نشد فولدر فونت در شبیه ساز و کپی کنید در فونت ویندوز
البته من مشکل و ندارم اما خیلی ها دارن
و راهکار ها پیشنهادی بر اساس حدس و گمان
سپاس
EP-IBB

UserPostedImage
Alireza Tehrani
  • Alireza Tehrani
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
سلام هم هات فیکس رو نصب کردم هم فونتها رو کپی اما نشد
R.A.A
  • R.A.A
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Alireza Tehrani 

سلام هم هات فیکس رو نصب کردم هم فونتها رو کپی اما نشد

سلام
من خودم تو ورژن 1.15 این مشکل رو داشتم،با تغییر رزولوشن تصویر از بخش تنظیمات شبیه ساز حل شد[blackhee] حالا اینو نمیدونم[blackhee]
Alireza Tehrani
  • Alireza Tehrani
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
با سلام خدمت همه دوستان مشکل توسط راهنمایی یکی از دوستان حل شد با زدن تیک گزینه High-resolution 3-D Virtual Cockpit در setting