eby2020
  • eby2020
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با سلام.
من ابراهیم هستم.تازه عضو شدم و از لحاظ کارکرد با سیمولاتور آماتور محسوب می شوم.خوشحال می شوم که دوستان به بنده در روند آموزش کمک کنند.

سوالی داشتم از دوستان و اینکه چند وقت پیش سیمولاتور ریل فلایت 4.5 خریدم و جوی استیک بنده ACERC است (سیمولاتور را از تهران هابی گرفتم) حال که در ویندوز اکس پی نصب کردم ، جوی استیک رانمی شناسد و وارد بازی نمی شود. ویندوزم 32 بیتی است. چکار کنم تا جوی استیک مورد شناسایی ویندوز قرار گیرد؟
amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش
ارسال شده توسط : eby2020 

با سلام.
من ابراهیم هستم.تازه عضو شدم و از لحاظ کارکرد با سیمولاتور آماتور محسوب می شوم.خوشحال می شوم که دوستان به بنده در روند آموزش کمک کنند.

سوالی داشتم از دوستان و اینکه چند وقت پیش سیمولاتور ریل فلایت 4.5 خریدم و جوی استیک بنده ACERC است (سیمولاتور را از تهران هابی گرفتم) حال که در ویندوز اکس پی نصب کردم ، جوی استیک رانمی شناسد و وارد بازی نمی شود. ویندوزم 32 بیتی است. چکار کنم تا جوی استیک مورد شناسایی ویندوز قرار گیرد؟

سلام و ورودتان به این انجمن را خوشامد می گویم @};-

تا جایی که بنده مطلع هستم Real Flight شبیه سازی برای هواپیماهای رادیوکنترل هست فروشگاه تهران هابی نیز وسایل و موتورهای هواپیماهای Radio Control را می فروشد که بنده شخصا خودم از آنها خرید داشته ام .

این انجمن درباره ی شبیه سازهایی هست که پرواز هواپیماهای واقعی (بویینگ 747 و ... ) را شبیه سازی می کند .
UserPostedImage UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش

سلام آقا ابراهیم @};-

به ایران سیم خوش آمدید . بهتر بود مطلب خودتون رو تحت عنوان یه پست جدید ارسال میکردید ، نه اینکه در پست جناب c.amir که مربوط به تصاویر شخصیه ارسالی ایشون هست !

لطفا در مورد قوانین و نظم فروم کوشا باشید .