ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
با سلام و درود خدمت عزیزان
نبود یک 747 کلاسیک خوب و مطابق با معیار ها همیشه جزو دغدغه های کاربران شبیه ساز بوده
اخیرا CLS ورژن 1.5 افزونه خودش و ارائه داده
قرار بود اف ام اس و ان دی رو اضافه کنه که نکرده
اما بهبود های خوبی از لحاظ گرافیکی و Instrument و ... داشته مثلا فلود لایت . اصلاح اتو تراتل اصلاح اینترسپ کردن VOR که البته هنوزم کار داره اما خیلی بهتر شده و ...
افزونه ISG رو قطعا میشناسین که اجازه میده در کاکپیت 2 بعدی شما FMC و ND داشته باشین
حالا به طور ناگهانی و تلاش تونستم ISG و در کاکپیت اضافه کنم ( کار واقعا ساده تر از اون چیزی بود که دوستان قبلا به من راهنمایی کرده بودن / خیلی ساده )
البته هنوز کار داره مثلا Rose نداره که دارم سعی میکنم اضافه کنم اما ND و FMC با موفقیت اضافه شد ...
قبلا فکر کنم یکی از ایرلاین های مجازی این کار و کردم اما هیچ توضیحی برای کارشون ندادن متاسفانه ... روی ایرباس 306
خلاصه فعلا همین تا اطلاع بعدی

[URL="http://up.aerospacetalk.ir/viewer.php?file=38320853209404493466.jpg"]UserPostedImage[/URL]

EP-IBB

UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
سلام @};-

قرار بوده captain sim روی خوانواده 747 کلاسیک کار کنه ، که بعد از تولید l1011 رفت تو استندبای ، نمونه cls جدای طراحی بدنه خارجی ، دارای مشکلات فراوانی هست و از واقعیت پروازی نمونه اصلی خیلی دوره و یه ادان درجه دو به حساب میاد . کلا cls کاراش چندان جالب نیست و از نظر اویونیکی و الکترونیک پروازی کلا تعطیله .

captainsim هم به تازگی روی نسخهای ادانهای جدیدش روی اویونیک خوب کار کرده و الا اصل کارش روی طراحی دقیق فضای کاکپیت و اکسترنال ویو پرنده با انتخاب تکسچرهای عالی هست . تو تنوع مدلهای مختلف یک تایپ هم خوب کار میکنه ، امید وارم زودتر 747 /100/ 200 رو طراحی کنه 👍