Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
با راه اندازی پرواز های تهران-میلان-تهران از تاریخ 27 خرداد ماه سال جاری توسط هواپیمائی ماهان، این رویداد با پوشش گسترده خبری و استقبال رسانه های ایتالیا مواجه گردید.
این رسانه ها ماهان را به عنوان یکی از مهمترین شرکت هواپیمائی در خاورمیانه دانستند و از کیفیت در سرویس و ایمنی پروازهای ماهان تمجید نمودند.
لازم به ذکر است پروازهای میلان هر هفته به صورت دو پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه انجام می پذیرد.

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

هواپیمایی ماهان
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش

وقت خوش @};-

به نظرتون برای انتخاب این مهماندارا چقدر زحمت کشیدن 🤔
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
برادر mehornet سلام عزیزم[bowing]

والا چی بگم نمیدونم چطوریه استخدامش پارتی بازیه یاکه واقعا حق و ناحق نمیشه و براساس عدالت هست

یکی از دوستان را میشناسم مدرک مهمانداری داره ومیگفت که زبانش عالی هست در حد عالی ولی به دلیل پارتی نتوانسته به این شغل برود
ولی خودمونیم خودم یه مدت عاششششششششششششق اش بودم❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

ولی بعد از یک مدت رفتم دفتر ایران ایر و براساس رفتار بد بیخیال شدم ادم .......بوق .......... میگه مگه تو بیکاری چای ببری بدبخت و...............بوق............

خلاصه استخاره کردم خوب نبود رفتم دنبال درس ومدرک کاردانی راگرفتم برق قدرت ......
چون هنرستانی بودم نمیتوانستم تو رشته های ریاضی بروم به همین دلیل رفتم کاردانی ولی خداوکیلی اون بالای سرمون هوامون را داره میدونی چرا؟؟؟

بببین استخاره کردم 4-5 مرتبه خیلی بد می امد بدتر ازبعدی برای مهمانداری به خاطر خدا بیخیال شدم اما الان بگم بخدا چی بگم انگار بهترین لطف را به من کرده چون من رفتم کاردانی
و توانستم کنکور ریاضی بدهم و شرط هنرستانی ها فقط این بودکه باید مدرک فوق دیپلم داشته باشه انگار خدا دنیا را بهم داده تازه این را یادم رفت بگم برای کنکور 3-4 دفعه استخاره کردم خیلی بهتر اومد برعکس قبلی بعدی بهتر ازقبلی ............
الان هم کنکور 94 را دادم که انشالله بروم برای مراقبت شما دعا کنید برام توی این شبهای عزیز[-o< 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

دوستان ببخشید سرتان را در آوردم چقدر حرف میزنم من 😢 😢 😢 😢
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش

سلام محمد صادق دادا @};-

بالام جان برای یه موضوع یه بار استخاره میکنن نه چندین بار ، میخوای خودتو تحمیل کنی یا خدا رو راضی کنی [blackhee] ایشالا هر جا که هستی پاینده سربلند باشی و محتاج نامرد نشی .

ماهان و امکان ورود بهش 90 درصد مواقع به پارتی و پول نیاز داره و کلا کار مهمانداری در ماهان به نوعی خودکشی حساب میشه ، نگی نه [attack]
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
9 سال پیش
جاداره توی ان شب های عزیز یادی کنیم از دوستانی که با بند " پ " به آسمون راه پیدا کردند . . .

راهشان پر رهرو باد . . .[blackhee]
UserPostedImage

UserPostedImage