capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
8 سال پیش
میخوای چیو بدونی؟ قضیه چیه؟ 🤔 😲
UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام خدمت همه گرامیان@};-

قبلا از همه دوستان به خاطر ابراز احساسشون و تشویقشون سپاسگزارم ، ریپینت پرندهای نظامی کار سختری نسبت به مدلهای مسافربریه ، هر چند پینت کیت هم خیلی مهمه ولی به علت داشتان خطوط فراوان درست از آب در آوردنش سخته ، در مورد این پینت هم یه جاهاییش آزمون خطا زیاد داشته و حجم پینت کیت این ادان 4.5 گیگ بود [approve]

ریپینت این مدل برای من همراه با شکوه افتخار و غرور بوده ، ایشالا آماده بشه آپلودش میکنم .

ارسال شده توسط : capt.persis 

میخوای چیو بدونی؟ قضیه چیه؟ 🤔 😲

دوست من این در واقع به پستهای اول من در این تاپیک بر میگرده و دوست داشتم دوستان حدس بزنن این چه ریپینت از چه ادانیه و به همین دلیل از بوم ریفیولینگ در طرح پس زمینه استفاده کردم .

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
8 سال پیش
سلام به همه دوستان گل @};-

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

این تصاویر مربوط به تمرین پروازی با تامکت و در صبح زود ( گرگ و میش ) آسمان و فرودگاه شیرازه . برای دیدن عکسها در سایز اصلی اونارو سیو کنید 😄

MD man
  • MD man
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
سلام برادر بسیار عکسهای زیبایی گرفتی فقط یک سوال؟؟ شما این OISS رو از کجا گرفتی؟ بسیار ریلتی و خوبه.
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : MD man 

سلام برادر بسیار عکسهای زیبایی گرفتی فقط یک سوال؟؟ شما این OISS رو از کجا گرفتی؟ بسیار ریلتی و خوبه.

سلام به شما @};-

ممنون از نظرتون .

oiss رو از جایی نگرفتم ، فرودگاهش از آقای Sajjad Seifpoor هست و فتو سینری و شهر و چیزای مختلفش رو ساختیم . ایشالا به زودی f14 ایران رو با رنگ آمیزی جدید آپلود میکنم . ممکنه این کارهای آخری من برای شبیه ساز باشه 😊