MD man
  • MD man
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
دوستان گرامی با توجه به مشکلات عدیده پیرامون مدل DA فوکر 100 مدل پروژکت فوکر که پنل هاش توسط یک ایرانی (بهنام زمانی) بصورت فوتوریل و با کیفیت عالی کار شده و در کل افزونه خوبی هستش لذا خواهشمندیم پینت جدید آسمان براش زده بشه تا دوستان بتونن لذت پرواز بدون مشکل و هنگ کردن رو با این پرنده هلندی و در هواپیمایی مجازی آسمان بچشند. ممنونیم @};-
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : MD man 

دوستان گرامی با توجه به مشکلات عدیده پیرامون مدل DA فوکر 100 مدل پروژکت فوکر که پنل هاش توسط یک ایرانی (بهنام زمانی) بصورت فوتوریل و با کیفیت عالی کار شده و در کل افزونه خوبی هستش لذا خواهشمندیم پینت جدید آسمان براش زده بشه تا دوستان بتونن لذت پرواز بدون مشکل و هنگ کردن رو با این پرنده هلندی و در هواپیمایی مجازی آسمان بچشند. ممنونیم @};-

این مشکلات عدیده پیرامون فوکر 100 DA چی هست که من در سه سال اخیرکه باهاش کار میکنم بهش بر نخوردم ؟

:-k

EP-IBB

UserPostedImage
MD man
  • MD man
  • 0% ()
8 سال پیش
هنگ کردن های بی مورد و سرعت پایین اجرا. دوست عزیز خواهشا اگه لینک دانلود پینت کیت پروژکت فوکر رو دارید بدید وگرنه میدونیم DA خوبه
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : MD man 

هنگ کردن های بی مورد و سرعت پایین اجرا. دوست عزیز خواهشا اگه لینک دانلود پینت کیت پروژکت فوکر رو دارید بدید وگرنه میدونیم DA خوبه

سرویس پک 2.5 فوکر رو نصب کن درست میشه مشکلات دیگه هنگ نمیکنه ....برای من که مشکلی نداره ....[approve] [approve] [approve]
MD man
  • MD man
  • 0% ()
8 سال پیش
آقا پس خدا خیرتون بده واسه همین سرویس پک 2 و البته ریپینت زیبا و جذاب جدیدی که آسمان روی ناوگانش زده (رگه های آبی در بدنه) لینک دانلودی چیزی بذارید.
خیر ببینید انشالا
ارادت