TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
درود
منظره پروازی فرودگاه شیراز قابل دانلود از فلایت سیم و اوسیم
دیگه فکر کنم با وجود پینت های زیبای آسمان برادر محسن و سینری دیگه جنس شیراز و آسمانی ها جور باشه ....تکمیل تکمیل
به نظر خودم از کار قبلی یعنی فرودگاه امام بهتر شده ....اسکرین شات هم نداریم چون برید خودتون ببنید دیگه .

حجم 24 مگابایت
AVSIM 

Flightsim 

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
سلام به همه دوستان @};-

دیشب این سینری رو دانلود کردم ، دستش درد نکنه ولی چندتا مورد داره .

این بنده خدا برای بالا بردن کیفیت از استاتیک ایرکرافتهایی استفاده کرده که خودشون ادان هستن و عمدشون رو بنده ریینت کردم ، این atr آخری هم توش هست ، فکر کنم منتظر بوده بنده خدا آمادش کنم 🤔 😄

افکد نیاز به اصلاح داره و با طرح فتو ریل شیراز و اپرونها هماهنگ نیست ، البته معلومه تلاش کرده درست باشه ولی به احتمال زیاد با فتوریل چکش نکرده ، این حالت در مورد فرودگاه امام رعایت شده بود

در قسمتهای استاتیک ایرکرافتها و ترافیک فرودگاه روی هم سوار شدن و جاهایی که استاتیک ایرکرافت هست دیگه نباید پارکینگ تعریف میکرد و در افکد نیاز به اصلاح داره .

ارتفاع فرودگاه هم فکر میکنم به درستی داده نشده باشه .

بازم خوبه از نمونه دیفالت خیلی بهتره [approve]
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام به همه دوستان @};-

دیشب این سینری رو دانلود کردم ، دستش درد نکنه ولی چندتا مورد داره .

این بنده خدا برای بالا بردن کیفیت از استاتیک ایرکرافتهایی استفاده کرده که خودشون ادان هستن و عمدشون رو بنده ریینت کردم ، این atr آخری هم توش هست ، فکر کنم منتظر بوده بنده خدا آمادش کنم 🤔 😄

افکد نیاز به اصلاح داره و با طرح فتو ریل شیراز و اپرونها هماهنگ نیست ، البته معلومه تلاش کرده درست باشه ولی به احتمال زیاد با فتوریل چکش نکرده ، این حالت در مورد فرودگاه امام رعایت شده بود

در قسمتهای استاتیک ایرکرافتها و ترافیک فرودگاه روی هم سوار شدن و جاهایی که استاتیک ایرکرافت هست دیگه نباید پارکینگ تعریف میکرد و در افکد نیاز به اصلاح داره .

ارتفاع فرودگاه هم فکر میکنم به درستی داده نشده باشه .

بازم خوبه از نمونه دیفالت خیلی بهتره [approve]

درود بر شما
استاتیک ایرکرافت ها همشون از ترافیک استفاده شده بجز مدل ایولشین که کار زیبای برادر محسن بود ، ATR و فوکر و سوخو 24 و فانتوم و سوخو 25 ها همه پینت و مدل ها کار دوستان خارجی هست ، طرح فوتو رییل شیراز تازه بعد از آپلود روی فلایت سیم دیدم اش تو انجمن که دیگه خیلی دیر شده بود ، مورد تعریف شدن استند در جاهایی که استاتیک ایرکرافت هست رو صحیح میفرمایید اما چون سمت اپرون میلیتاری بود دیگه فراموش اش کردم ( اثرات خستگی بوده دیگ#-o ه ) انشالله این رو هم اصلاح میکنم ،
ارتفاع فرودگاه رو از چارت تعیین کردم ولی دوباره چک خواهم کرد .
سپاسگزارم از تذکراتتون ....[approve] [approve]
MAHDI MHR
  • MAHDI MHR
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
آقا نمیشه این چمن فرودگاه حذف بشه؟ من ORBX GLOBAL رو نصب دارم همه فرودگاه هام چمن دارن 😞
خیلی بده 👎
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : MAHDI.MHR 

آقا نمیشه این چمن فرودگاه حذف بشه؟ من ORBX GLOBAL رو نصب دارم همه فرودگاه هام چمن دارن 😞
خیلی بده 👎

اون دیگه تقصیر اوربکس هست برادر ، من از GEX استفاده میکنم نسخه خاورمیانه اش ، برای محدوده ایران خیلی خوبه .....