saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
Amir Parsian نوشت:

saba.h نوشت:

آقای پارسیان یه لینک اینجا برات میذارم.این آموزش طراحی فیزیکی دینامیکی بال برای یک مدل در ورژن 9 هستش.میدونم با ساخت مدل در fsx آشنایی داری.خودت مقایسه بکن ببین کدوم یکی بهتره.

http://wiki.x-plane.com/Supplement:_Airfoil-Maker 

TO SERVE TO FLY

وای اگر طراحی این باشه که من دیگه با FS نمی پرم ، یه قسمتاییش عین محاسبات انسیس بود !!!!!!!!!!!!

جریان رو در اطراف ایرفویل برسی کرده مااااااااااااااااااااااا !!!!

ولی مطمئنی این مربوط به طراحی تو X-Plane هست شاید می خواسته بگه تو واقعیت اینطوریه ؟!

این آموزش طراحی ایرفول برای استفاده در طراحی هواپیما در این ورژن است.تمام اطلاعات دینامیکی رو میگیره و رفتار اون رو موقع پرواز محاسبه میکنه.
تو یه قسمتش گفته بود میتونی اینجا تست کنی اگر وزن و سوخت دوبرابر بشه و طول بال نصف بشه چه اتفاقی میفته.

در واقع این یک سیمولاتور حرفه ای است.مدل پرو آن توسط سازمان فدرال آمریکا برای آموزش تایید شده.
و به کمپانی ها برای شبیه سازی پرواز محصولاتشون پیشنهاد شده.حالا هر وقت اومدی رو تیم اسپیک بیشتر صحبت میکنیم.
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
تصاویر جدید از محیط پروازی و جلوه های تصویری شامل سایه ابرها ، سطح آب ، عوارض زمین ، پوشش گیاهی و...

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

برای دیدن تمامی 53 تصویر با وضوح 1280 پیکسل به گالری ایکس پلین  بروید.

Pictures property of Andras Fabian, Simon and Chip from X-plane10 Blog.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
12 سال پیش
تصاویر منتخب ژانویه 2012

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

Pictures are created by X-plane.org users.All rights reserved.Watermarking does not create any rights for Iransim.

لینکها اصلاح شدند.
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
12 سال پیش
تورج جان سلام
fsx هم قبل از اومدنش عکسهای خیلی زیبایی ارائه میکرد که نشون از کیفیت بالاش داشت ولی بعد از انتشار معلوم شد که اینجوری نیست . fsx برای اینکه خوب لود بشه یه سیستم حرفه ای لازم داره . که خیلی گرون در میاد . حالا برای این xplan چه سیستمی لازمه 😕 و اینکه همه جای کره زمین رو با این کیفیت ساخته ؟
تازه من فکر میکنم ماکرو سافت به علت زد بندی که با شرکتهایی مثل aerosoft داره مخصوصا خیلی تو سطح بالا کار نمیکنه . شایدم اشتباه میکنم .
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
12 سال پیش
سلام
این عکسها همه توسط کاربران تهیه شده اند و هیچگونه تغییری در اونها داده نشده.انتظار نمیره چنین نرم افزاری بر روی کامپیوترهای حتی متوسط به خوبی اجرا بشه.
احتیاجات سخت افزاری ایکس پلین هم در این صفحه  توضیح داده شده.و همچنین همه کره زمین شبیه سازی شده ولی نه با جزئیات بالا.