aridorri
  • aridorri
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام دوستان عزیز
من سه سال است با کامپیوتر های مختلف با شبیه ساز کارکردم که این مشکله (فریم ریت) که کند می شود را دارد:
من در بعضی از موقع ها و بیشتر موقع تریکاف و لندینگ سرعت شبیه ساز به اندازیی میاد پایین که مثلا:من دکمه لندینگ لایت را روشن می کنم ولی سه ثانیه بعد روشن می شود و مهم ترین چی (توی موقع لندینگ وقتی که من جوی استیک را می دهم راست سه ثانیه بعد می فهمه من دادم سمت راست برای همین لندینگ های خوبی ندارم) لطفا کمک کنید.
مشخصات سیستمم:
سی پی یو:AMD Turion(tm) II P540 Dual-Core Processor
رم:8.00 GB
ف نم گرافیک:ATI Mobility Radeon HD 4200 Series
و 64 بیت
البته خوده ویندوز Base score را 3.8 گفته
لطفا کمک کنید
(البته من فقط هواپیمای 320 بلدم)
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
ارسال شده توسط : aridorri 

سلام دوستان عزیز
من سه سال است با کامپیوتر های مختلف با شبیه ساز کارکردم که این مشکله (فریم ریت) که کند می شود را دارد:
من در بعضی از موقع ها و بیشتر موقع تریکاف و لندینگ سرعت شبیه ساز به اندازیی میاد پایین که مثلا:من دکمه لندینگ لایت را روشن می کنم ولی سه ثانیه بعد روشن می شود و مهم ترین چی (توی موقع لندینگ وقتی که من جوی استیک را می دهم راست سه ثانیه بعد می فهمه من دادم سمت راست برای همین لندینگ های خوبی ندارم) لطفا کمک کنید.
مشخصات سیستمم:
سی پی یو:AMD Turion(tm) II P540 Dual-Core Processor
رم:8.00 GB
ف.....نم گرافیک:ATI Mobility Radeon HD 4200 Series
و 64 بیت
البته خوده ویندوز Base score را 3.8 گفته
لطفا کمک کنید
(البته من فقط هواپیمای 320 بلدم)

سلام برادر @};-

علت کاهش سرعت در هنگام فرود و بلند شدن لود بالای گرافیکی که به خصوص اگر شما از مثلا سینری مهراباد استفاده کنید، بیشتر هم میشه

اگر تنظیمات گرافیکی شبیه ساز رو در حالت درست کاهش بدین ، کیفیت یه مقدار میاد پایین ولی فریم ریت تا حدی بالا میره ، این حالت با آزمون و خطا برای هر سیستم بدست میاد .

و اینکه از نظر من سیستم شما ضعیفه ، به خصوص در مورد cpu که دو هسته ای هست . اگر از لبتاب استفاده میکنید که دیگه هیچ 😊

یه سیستم با توان دو برابر سیستم شما هم در لود درست fsx با مشکلات و کندیهایی روبرو هست بالام جان [approve]

نمیدونم ویندوز شما چیه ولی تجربه میگه بهترین ویندوز برای fsx وین 7 هست و بس

aridorri
  • aridorri
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
خب دوست عزیز می شود تنظیمات را اموزش داد که برای سیستم من خوب باشه ممنون