Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام مجدد خدمت دوستان

UserPostedImage

دراول بگم عکس نمیگذارم تا دانلود نمایید و خودتان بازدید فرمایید

از آنجایی که خودم بروبچه ی کاشونم شهر قشنگ ما فرودگاه داره که خیلی ساله خاک گرفته و دست سپاه هست برای امنیت انرژی اتمی نطنز

اما چند سالی هست بحث های در مورد بازگشایی دوباره ایجادشده و فرودگاه را سرو سمان داده اند سالن های ورودی و خروجی برایش درست کرده اند اما خبری از پرواز نیست ولی قرار هست بزودی زود راه اندازی شود درضمن استخدامی هم گرفته شد که شانس ما دیر رسیدم مهلتش تمام شده بود ووووووووووواما خودم این فرودگاه را ادیت کردم

نحوی نصبش فقط فایل را توی Addon Scenery بعدش توی Scenery کپی کنید

لازم به ذکر است این فرودگاه به دستگاه های VOR DME-ILS-APRON /7 GATE MED نصب تابلو های تاکسی وی - ایجاد تاکسی وی مجهز شده

http://uplod.ir/dgsbkf1tdqq6/Kashan.zip.htm 

یادم رفت پیشنهاد و انتقاد به شدت پذیرفته میشود
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

سلام مجدد خدمت دوستان

UserPostedImage

دراول بگم عکس نمیگذارم تا دانلود نمایید و خودتان بازدید فرمایید

از آنجایی که خودم بروبچه ی کاشونم شهر قشنگ ما فرودگاه داره که خیلی ساله خاک گرفته و دست سپاه هست برای امنیت انرژی اتمی نطنز

اما چند سالی هست بحث های در مورد بازگشایی دوباره ایجادشده و فرودگاه را سرو سمان داده اند سالن های ورودی و خروجی برایش درست کرده اند اما خبری از پرواز نیست ولی قرار هست بزودی زود راه اندازی شود درضمن استخدامی هم گرفته شد که شانس ما دیر رسیدم مهلتش تمام شده بود ووووووووووواما خودم این فرودگاه را ادیت کردم

نحوی نصبش فقط فایل را توی Addon Scenery بعدش توی Scenery کپی کنید

لازم به ذکر است این فرودگاه به دستگاه های VOR DME-ILS-APRON /7 GATE MED نصب تابلو های تاکسی وی - ایجاد تاکسی وی مجهز شده

http://uplod.ir/dgsbkf1tdqq6/Kashan.zip.htm 

یادم رفت پیشنهاد و انتقاد به شدت پذیرفته میشود

درود
یک سوال داشتم ، تا اونجایی که من اطلاع دارم فرودگاه کاشان نه چارت AIP دارد و نه جپسن و نه اینکه حتی اینفورمیشنی از این فرودگاه در دسترس هست، و تا جایی که خاطرم هست این فرودگاه هیچ دستگاه ناوبری ندارد ، میتونم بدونم منبع شما برای ایجاد این دستگاه ها چیست ؟ مجهز ترین سیستم اپروچ لایت در ایران متعلق به فرودگاه عسلویه و بعد امام هست ، اما با این اوصافی که من دیدم کاشان رو باید بزاریم اول فهرست ....
در مورد این عکس واقع من هنگ کردم 🤔 🤔
UserPostedImage 
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
با سلام و خسته نباشید خدمت شما[bowing]

ممنون از شما ؛ببنید اگر توی توضیحات اولیه نگاه کرده باشید گفتم فرودگاه چند سالی هست دست نیروی هوایی سپاه هست برای حفاظت منطقه انرژی اتمی نطنز برای همین خاطر هیچ گونه چارتی برای این فرودگاه انتشار نشد در ضمن هیچ کس از فرودگاه خبر نداره که چه شکلی شده زیرا هنوز هیچ پرواز مسافربری انجام نشده و هیچ یک از مردم بغییر از کارکنان فرودگاه را ندیده اند جالبه گوگل مپ هم دیدم فرودگاه فقط یک باند هست در صورتی که در فرودگاه 2 سالن بسیار بزرگ ساخته شده پس از روی گوگل مپ هم نمیشود اطلاعات کسب نمود راستی پرواز ها قرار است کاشان به مشهد و بالعکس توسط هواپیمایی سپاه انجام شود (به خاطر حفاظت فکر نکنم ایرلاین های داخلی بتوانند پرواز بزنند)

UserPostedImage

در مورد چارت هم خودم اقدام مینمایم (در مورد دستگاه ILS و چراغ های اپروچ که خودم گذاشتم اگر صلاح میدانید حذف کنم ///خودم ایجاد کردم برای بروز بودن وگرنه فکر کنم دستگاهVOR ندارد چه برسه ILS [blackhee]
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

با سلام و خسته نباشید خدمت شما[bowing]

ممنون از شما ؛ببنید اگر توی توضیحات اولیه نگاه کرده باشید گفتم فرودگاه چند سالی هست دست نیروی هوایی سپاه هست برای حفاظت منطقه انرژی اتمی نطنز برای همین خاطر هیچ گونه چارتی برای این فرودگاه انتشار نشد در ضمن هیچ کس از فرودگاه خبر نداره که چه شکلی شده زیرا هنوز هیچ پرواز مسافربری انجام نشده و هیچ یک از مردم بغییر از کارکنان فرودگاه را ندیده اند جالبه گوگل مپ هم دیدم فرودگاه فقط یک باند هست در صورتی که در فرودگاه 2 سالن بسیار بزرگ ساخته شده پس از روی گوگل مپ هم نمیشود اطلاعات کسب نمود راستی پرواز ها قرار است کاشان به مشهد و بالعکس توسط هواپیمایی سپاه انجام شود (به خاطر حفاظت فکر نکنم ایرلاین های داخلی بتوانند پرواز بزنند)

UserPostedImage

در مورد چارت هم خودم اقدام مینمایم (در مورد دستگاه ILS و چراغ های اپروچ که خودم گذاشتم اگر صلاح میدانید حذف کنم ///خودم ایجاد کردم برای بروز بودن وگرنه فکر کنم دستگاهVOR ندارد چه برسه ILS [blackhee]

در مورد فرودگاه کاشان بنده در جریان هستم ، از پارسال ببه شدت دنبال گسترش فرودگاه های خاص و نظامی بودم ، که به دلیل کمبود اطلاعات ثبت شده به کندی پیش میره ، از این میان فقط کوشک نصرت و نوژه گسترش یافتند .....
تنها چیزی که سیملاتور را با گیم متفاوت میکنه همین واقع گرایی آن هست پس تا وقتی چیزی وجود حارجی ندارد ، اضافه کردن ان رو به عدم واقع گرایی میگذارد ، مثال میشود قضیه دستگاه ILS فرودگاه کیش که در یک سینری دیدم اش ......
فرودگاه کاشان تا این لحظه دارای چارت منتشر شده و معتبر از نظر زمانی نیست .
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
8 سال پیش
UserPostedImage

با سلام و درود

این تصویر برای یکسال و چند ماه قبل از این فرودگاه هست و فکر نکنم فرودگاهی در ایران وجود داشته باشد این همه پیشرفت در مدت کوتاهی بکند

اپرون ب اون وسیعی هفت استند تکسی وی ...

شما بیش از اندازه فرودگاه و بزرگ و پیشرفته نشان دادید

اما این دلیل بر بد بودن کار و اینکه خوب نیست نمیباشد ، اتفاقا خیلی خوب هم هست چنین فرودگاهی باشد و خود من هم استفاده میکنم اما با واقعیت در تضاد هست

سپاس
EP-IBB

UserPostedImage