amir hosein mahdioun
  • amir hosein mahdioun
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام.من درمورد این خطوط هوایی مجازی چنتا سوال دارم.ممنون میشم جواب بدین
میخواستم بدونم اصلا خطوط هوایی مجازی یعنی چی؟باید چه نرم افزاری رو شبیه سازم نصب کنم تا منم بتونم ازشون استفاده کنم؟چه فایده ای داره؟منظور از پرواز های گروهی یعنی چی؟؟؟
ببخشید سوالام زیاد بود.مرسی@};-
amir_spain
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
سلام و درود

ببین برادرم خطوط هوایی مجازی عمومی هستند مخصوص کاربران سیمولاتور های FSX-P3D-Xplane -Fs2004 -Fs9 که شما با استفاده از سیمولاتور میتوانی تو اینترنت انلاین بشی که رابط ان کلاینت های مخصوص هر شبکه هست

فوایده ان این است که لذت پرواز 1000 برابر بیشتر میشه شما میتوانی هم زمان با دیگر دوستان پرواز بزنی و هواپیما های دوستان انلاینت را ببینی راستی این هم را بگوییم که با شرکت تو خطوط مجازی میتوانی از مکالمه با برج مراقبت انلاین همزمان با پروازت بهره ببری که خیلی خیلی قشنگ زیبا و... هست خداییش خیلی اموزنده هست مخصوصا مکالمه با برج مراقبت

منظور از پرواز گروهی هم شرکت های مجازی می اییند یک روز مشخص را اطلاع رسانی میکنند که پرواز گروهی هست و اعضا اون گروه مجازی باید تو اون مسیر پرواز کنند بطور مثال روز X ساعتYپرواز گروهی مشهد به اصفهان شما میتوانید شرکت کنید که علاوه بر شما میبینید که دوستان دیگر هم از پرواز مشهد به اصفهان بهره میبرند

این را هم بگوییم
شبکه های مجازی دو دسته اند
دسته اول عمومی مثل Vatsim & Ivao که پرواز در هر مسیر ازادانه هست که خصوصییات خودش را داره
دسته دوم خصوصی شامل خطوط ایرلاین ها مثل Mahan -iranair-taban air-chabahar &...... که پرواز در هر مسیر بر اساس رزرو هست که از نظر من یک بدی داره اون این هست که مثلا اگه پرواز رزرو کنی من را نمیتوانی توی مسیر ببینی باید تنهایی پرواز کنی

شـــــــــــــــــــــــــتاد باشی @};- @};-
amir hosein mahdioun
  • amir hosein mahdioun
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

سلام و درود

ببین برادرم خطوط هوایی مجازی عمومی هستند مخصوص کاربران سیمولاتور های FSX-P3D-Xplane -Fs2004 -Fs9 که شما با استفاده از سیمولاتور میتوانی تو اینترنت انلاین بشی که رابط ان کلاینت های مخصوص هر شبکه هست

فوایده ان این است که لذت پرواز 1000 برابر بیشتر میشه شما میتوانی هم زمان با دیگر دوستان پرواز بزنی و هواپیما های دوستان انلاینت را ببینی راستی این هم را بگوییم که با شرکت تو خطوط مجازی میتوانی از مکالمه با برج مراقبت انلاین همزمان با پروازت بهره ببری که خیلی خیلی قشنگ زیبا و... هست خداییش خیلی اموزنده هست مخصوصا مکالمه با برج مراقبت

منظور از پرواز گروهی هم شرکت های مجازی می اییند یک روز مشخص را اطلاع رسانی میکنند که پرواز گروهی هست و اعضا اون گروه مجازی باید تو اون مسیر پرواز کنند بطور مثال روز X ساعتYپرواز گروهی مشهد به اصفهان شما میتوانید شرکت کنید که علاوه بر شما میبینید که دوستان دیگر هم از پرواز مشهد به اصفهان بهره میبرند

این را هم بگوییم
شبکه های مجازی دو دسته اند
دسته اول عمومی مثل Vatsim & Ivao که پرواز در هر مسیر ازادانه هست که خصوصییات خودش را داره
دسته دوم خصوصی شامل خطوط ایرلاین ها مثل Mahan -iranair-taban air-chabahar &...... که پرواز در هر مسیر بر اساس رزرو هست که از نظر من یک بدی داره اون این هست که مثلا اگه پرواز رزرو کنی من را نمیتوانی توی مسیر ببینی باید تنهایی پرواز کنی

شـــــــــــــــــــــــــتاد باشی @};- @};-

واقعا از راهنماییتون ممنونم.فقط چنتا سوال.اینکه خیلی حجم اینترنت رو مصرف میکنه؟
اگه مثلا بخوام خطوط ایرلاین ها رو به فرض ماهان رو انتخاب کنم باید چی کنم؟
مرسی@};-

amir_spain
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
سلام مجدد در مورد مصرف اینترنت هم بگم نه خیلی مصرف بهینه داره مثلا من با وتسیم میپرم با تیم اسپیک و غیره یک پرواز حدود 8 الی 10 مگابایت با کلی اینکه توی تیم اسپیک صحبت میکنم