sina..pilot
  • sina..pilot
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
@};- @};- @};- سلام دوستان@};- @};- @};-
این مشکل منه توی 747 pmdg .... وقتی واپیما رو روی زمین لود میکنم پنل هاش خاموشن مثل عکس زیر

UserPostedImage

ولی وقتی در flight planner هیچی رو وارد نمیکنم و مستقیم fly now رو میزنم رو هوا میاد و تمام پنل ها به صورت عادی روشن هستند مثل عکس زیر

UserPostedImage

من بدجور گیج شدم باید چی کار کنم
crack هم کردم
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
سلام به شما @};-

این ادان 747 pmdg هست که دقت بالایی داره و شما باید پری فلایت اکشن رو در موردش رعایت کنید ، مشکل شما به علت خاموش بودن و یا عدم سویچینگ درست در بخشهای مختلف از جمله اور هد پنل هست ،

در مورد این ادان باید ابتدا باطری سویچ رو آن کنید . بعد یا apu رو روشن کنید یا با اکسترنال پاور ارتباط برقرار کنید و به ترتیب مراحل روشن کردن نویگیشن پنلها و جنرال سیستمها و لایتها رو دنبال کنید . احتمالا پرنده شما در حالت خاموش لود میشه .

به این عکس توجه کنید

UserPostedImage

اکثر تنظیمات سیستمهای نویگیشن ، سیستم برق ، هیدرولیک ، لایتها و پرشرایز و آنتی آیس و ... در اور هد پنل این پرنده هست که برای درست کار کردن باهاش یا باید فیلمهای آموزشی رو ببینید یا منوآل رو بخونید .

دایره های قرمز پیش نیاز روشن شدن نویگیشن سیستمهاست ، البته بعد از روشن شدن باطری و apu
sina..pilot
  • sina..pilot
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
دوست عزیز حله ممنون فقط اینکه این عکس رو ببینید و بگید دیگه چی رو درست نکردم اگه میدونید که چی رو باید فعال کنم بی زحمت با عکس توضیح بدید
UserPostedImage
@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
sina..pilot
  • sina..pilot
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
دوستان سلام
مشکلم حل شد ولی حالا وقتی روی دکمه خلبان خودکار میزنم هیچی فعال نمیشه و شبیه یک سوئیچ الکی هست
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
ارسال شده توسط : sina..pilot 

دوستان سلام
مشکلم حل شد ولی حالا وقتی روی دکمه خلبان خودکار میزنم هیچی فعال نمیشه و شبیه یک سوئیچ الکی هست

سلام خدمت شما @};-

جولب سوال قبلیتون رو آماده کرده بودم ولی فرصت نشد آپلود کنم . خدا رو شکر مشکل رو حل کردین که اونم در همون سوئیچنگ اور هد پنل بود .

اما در مورد سوال جدیدتون ، شما حتما باید تمام تنظیمات مربوط به fmc در این تایپ رو کامل کنید و فقط وارد کردن روت پرواز کافی نیست ، تنظیمات وزن ، ارتفاع ، دما ، میزان سوخت و .....

بعد آتو پایلوت به درستی کار خواهد کرد [approve]