mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
8 سال پیش

سلام خدمت همه دوستان @};-

من در مورد اینستال ادانهای مختلف برای fc2 مشکل دارم ، با برنامه mod man کار کردم که خودش یه جاهایی سوتی میده ، اگر کسی از دوستان اطلاعی در این مورد داره و اینکه چطور بنیادی بشه این شبیه ساز رو ادیت کرد ، از جمله اضافه کردن ادانها ، فرودگاه ، و کلا سینریهای مختلف لطفا توضیح بده .

با توجه به اینکه کاملترین شبیه ساز نظامی هست ، شاید بشه برای اقلیم و پرندهای خودمون ادیتش بکنیم .

راستی این داستان mod 1 و 2 و اینکه میشه همه پرنهاش رو فلایبل کرد چیه ؟

والا من به fc2 تکسچر mig 29 ایران رو اد کردم یه سری مشکل براش درست شد . البته با موفقیت پکیجهای آبدیت مدل f15 , su27, su33 رو اینستال کردم ولی با یه ادانهایه فیری مثل su 30 ، mig29k مشکل دارم .

لازم بگم fc2 از طرف ایگل داینامیک کلا مجانی شده و قابل دانلود
و همچنین dcs world 1.2 &1.5 هم رایگانه البته به عنوان بیس اصلی نرم افزار که خدایی کیفیت و کارایش حرف نداره .
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام خدمت همه دوستان @};-

من در مورد اینستال ادانهای مختلف برای fc2 مشکل دارم ، با برنامه mod man کار کردم که خودش یه جاهایی سوتی میده ، اگر کسی از دوستان اطلاعی در این مورد داره و اینکه چطور بنیادی بشه این شبیه ساز رو ادیت کرد ، از جمله اضافه کردن ادانها ، فرودگاه ، و کلا سینریهای مختلف لطفا توضیح بده .

با توجه به اینکه کاملترین شبیه ساز نظامی هست ، شاید بشه برای اقلیم و پرندهای خودمون ادیتش بکنیم .

راستی این داستان mod 1 و 2 و اینکه میشه همه پرنهاش رو فلایبل کرد چیه ؟

والا من به fc2 تکسچر mig 29 ایران رو اد کردم یه سری مشکل براش درست شد . البته با موفقیت پکیجهای آبدیت مدل f15 , su27, su33 رو اینستال کردم ولی با یه ادانهایه فیری مثل su 30 ، mig29k مشکل دارم .

لازم بگم fc2 از طرف ایگل داینامیک کلا مجانی شده و قابل دانلود
و همچنین dcs world 1.2 &1.5 هم رایگانه البته به عنوان بیس اصلی نرم افزار که خدایی کیفیت و کارایش حرف نداره .

سلام بر آقا محسن ده انگشتی 🙂
چند خطی بصورت مفصل براتون نوشته بودم که به ارور نام آشنای Forum Error بر خوردم ! ان شا الله در پیام های خصوصی در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد 🙂
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام امید جان @};-

نقل قول:

سلام بر آقا محسن ده انگشتی :)
چند خطی بصورت مفصل براتون نوشته بودم که به ارور نام آشنای Forum Error بر خوردم ! ان شا الله در پیام های خصوصی در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد 🙂

آی گفتی ، قابل توجه آقا تورج عزیز . این ارور لعنتی بد حال میگیره به خدا 😣 آقا جان علت از کجاست . خود من چندین بار مطلب تایپ کردم یه دفه زده تو کاسه کوزه ما این ارور
حالا دیگه ایجور شده که هر چند سطری که تایپ میکنم یه کپی میگیرم تو نوت پد [funcrazy] . یه دفه بعد از 30 دقیقه تایپ ارور داد . خدایی کم مونده بود کیبردم رو خورد کنم [attack]

امید جان بازم ممنون ولی محبت کن در همین تاپیک مطلب اد کن چون احتمالا سوال خیلی از دوستان باشه[bowing]
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
8 سال پیش
1- در مورد نرم افزار ModMan در حقیقت میتونم بگم که کاربران بیشتر اون رو برای نصب کردن برخی از Mod ها استفاده میکنند که در برخی Mod ها هم درست و صحیح عمل نمیکنه .در مورد کارکردن با این نرم افزار برای ساختن Mod به شخصه اطلاعاتی ندارم ولی حدس میزنم چند تن از آشنایان و دوستانم اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند که در صورتی که نیاز داشته باشید میتونم یک راه ارتباطی برقرار کنم .
2- درمورد ادیت کلا فقط باید این اموجی رو به کار برد 🤦 😶

ادیت ها ، افزودنی ها و Mod های مفید که برای این شبیه ساز هستن بطور کلی میتونم بگم بسیار پراکنده و متنوع هستن و همونطور دسترسی به سازنده هاشون هم پراکنده !

3- اقلیم رو کلا بیخیال بشید ! تا الان حداکثر ادیتی که از طرف رفقای ایرانی ( که مشخصا همشون اعضای گروه -= IRIAF =- هستند )برای این شبیه ساز انجام شده برای پرنده های خودمون ساختن تکسچر برای پرنده ها نیروهوایی کشور و افزودن MirageF-1 بوده که هر دو با باگ هایی همراه بودند حل ناشدنی !

4- 1Mod , اگر اشتباه نکنم آخرین نسخه 1Mod نسخه 3.5 بوده . از محتویاتش خبر ندارم ، دانلود نکردم و لینک دانلودش رو هم ندارم . توی سرور های خارجی هم که رفتم خیلی به مشکل نخوردم ( البته خیلی به ندرت پیش میاد که وارد سرور های خارجی بشم ) و در حال حاضر هم از نسخه 3.4 استفاده میکنم . نسخه 3.5 حدود 2 -3 ماه پیش منتشر شده . 1Mod مهم ترین کار و ادیتی که انجام میده Flyable کردن تمامی پرنده ها ( البته موارد استثنا هم وجود داره ) هست . نسخه 3.4 این 1Mod رو حدود 95% کارهاش رو یک روس به نام Slava ( در این حد ایشون رو میشناسم ، شایدم نام مستعارشون باشه ) و 5 % دیگر رو آقای مهماندوست لیدر و موسس تیم -= IRIAF =- انجام دادند . مشهور ترین لینک دانلود و فایلی که از نسخه 3.4 ارائه شده شامل چند فایل اضافه شده هست که به گفته خود آقای مهماندوست اینها بعضیهاشون چیت و تقلب هستش ! حالا از ایشون نپرسیدم که این فایل ها چطور وارد این نسخه 3.4 1Mod شده !!! کار دیگر 1Mod افزایش دقت بحث فنی شبیه ساز ، علی الاخصوص پرنده ها هست ( یعنی میتونم بگم اگر سطح فنی پرنده هایی که در 1Mod قابل پرواز شدن 5 هست ، و سطح فنی پرنده های پیش فرض خود شبیه ساز بصورت عادی 4 هست ، سطح فنی همون پرنده های پیش فرض هم به 5 میرسه ) . علاوه بر اون بحث کیفیت بصری شبیه ساز رو بشدت متحول میکنه ! ولی نقطه ضعف بزرگ این هست که شما میتونید پرنده ها رو با کاکپیت یکی از پرنده های پیشفرضی که داخل شبیه ساز هست پرواز کنید ! مثلا اف 14 با کاکپیت ایگل ! یا فانتوم با کاکپیت فالکروم !

بطور کلی در مورد بحث ادیت های و افزودنی های این شبیه ساز میتونم بگم بسیار مقوله عجیب غریبی هست ، تعداد زیادی ادیت های غیر مفید و تکراری ( که اغلب باگ ندارند ) ، تعداد بسیار کمی افزودنی های مفید و جذاب ( که در بهترین حالت میتون بگم 40 % شون باگ هایی رو هم همراه دارن ) و نقطه مشترک همه این افزودنی ها دسترسی بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن به سازندگانشون هست .

در مورد DCS هم اگر سوالی دارید در خدمتم [bowing]