amir hosein mahdioun
  • amir hosein mahdioun
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام خدمت همگی عزیزان[bowing]
دوستان من 3/4 ماه پیش بسته ی کامل ایروسافت که شامل هواپیماهای 318/319/320/321 ایرباس میشد را دانلود و نصب کردم.
مشکلی که دارم اینه که وقتی پس از تیک آف تراتل رو روی climb ست میکنم و سرعت هواپیما رو روی سرعت مجاز نسبت به ارتفاعم تنظیم میکنم،بعد از رسیدن به اون سرعت ست شده،هواپیما هی تراتل رو کم و زیاد میکنه که فکر نمیکنم دلیلی مثه باد باشه چون همیشه همینطوره و حالت نوسانی داره.:-k
ممنون میشم راهنماییم کنید@};-
amir_spain
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
ارسال شده توسط : amir_spain 

دوستان من 3/4 ماه پیش بسته ی کامل ایروسافت که شامل هواپیماهای 318/319/320/321 ایرباس میشد را دانلود و نصب کردم.
مشکلی که دارم اینه که وقتی پس از تیک آف تراتل رو روی climb ست میکنم و سرعت هواپیما رو روی سرعت مجاز نسبت به ارتفاعم تنظیم میکنم،بعد از رسیدن به اون سرعت ست شده،هواپیما هی تراتل رو کم و زیاد میکنه که فکر نمیکنم دلیلی مثه باد باشه چون همیشه همینطوره و حالت نوسانی داره.:-k

سلام
شما از کدوم ورژن هواپیما استفاده میکنین ؟
amir hosein mahdioun
  • amir hosein mahdioun
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Majid 

ارسال شده توسط : amir_spain 

سلام
شما از کدوم ورژن هواپیما استفاده میکنین ؟

سلام.
v121 [approve]
amir_spain
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
سلام به شما @};-

برای ورژن 1.30 این ادان یه فایل hot fix هست که حجمش 6 مگ میشه و دقیقا این مشکل رو حل میکنه ، با توجه به ورژن مورد استفاده شما احتمالا باید فایل hot fix مورد نظر رو برای v1.21 دانلود کنید که فکر کنم رایگان باشه و خود aerosoft ارائه کرده باشدش [approve]
amir hosein mahdioun
  • amir hosein mahdioun
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام به شما @};-

برای ورژن 1.30 این ادان یه فایل hot fix هست که حجمش 6 مگ میشه و دقیقا این مشکل رو حل میکنه ، با توجه به ورژن مورد استفاده شما احتمالا باید فایل hot fix مورد نظر رو برای v1.21 دانلود کنید که فکر کنم رایگان باشه و خود aerosoft ارائه کرده باشدش [approve]

سلام.@};-
ببخشید اشتباه کردم ورژن 1.3 هست😊
اینکه خودش نداره.
مرسی از راهنماییتون[merci]
راستی شما لینکی واسه این ندارید تا من دانلود کنم؟ تو اینترنت که چیزی نبود!!
amir_spain