S.Salahshour
  • S.Salahshour
  • 66.36% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
با سلام و درود به همگی دوستان گرامی

بازهم افتخاری دیگر توسط یک ایرانی به ثبت رسید و برای اولین بار در جهان یک خلبان ایرانی سوار بر غول پیکر ترین هواپیمای مسافر بری حال حاضر ، نام خود را به عنوان اولین خلبان ایرانی که با هواپیمای ایرباس 380-800 پرواز می کند به ثبت رسانید .

کاپیتان کامبیز پورقناد متولد 27 مارچ 1971 روز گذشته اولین پرواز خود را با این تایپ از مبدا دوبی به مقصد لندن با هواپیمای ایرباس 380-800 شرکت هواپیمایی امارات با موفقیت انجام دادند.
ایشان پس از گذشت 21 سال از ورود به صنعت هوانوردی و دریافت بیش از 30 گواهینامه از هواپیماهای مختلف و پرواز با هواپیماهای غول پیکری همچون بوئینگ 747-400 و ایرباس 340-500 هم اینک به و پس از انجام امتحانات و کسب بالاترین نمره به عنوان اولین خلبان ایرانی بر روی هواپیمای ایرباس A380 در حال فعالیت می باشند. که موجب افتخار و سر بلندی هر ایرانی می باشد.

UserPostedImage 

[COLOR="Red"]توجه : طبق هماهنگی های انجام شده ، مصاحبه ای اختصاصی توسط انجمن هوانوردی ایران با ایشان صورت خواهد پذیرفت ، لذا کاربران انجمن از این فرصت می توانند بهره ببرند و سوالات مورد نظرشان را از طریق این تاپیک اعلام نمایند .[/COLOR]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
خیلی جالب بود سروش جان.👍
جداً هم باعث افتخاره و هم تاسف.افتخار از اینکه هموطن ما هستند و تاسف از اینکه همچین استعدادهایی چرا باید به خاطر نبود موقعیت و امکانات از کشور برن.
من به شخصه به داشتن چنین هموطنی با چنین تجربه ای می بالم و براشون آرزوی موفقیت می کنم.

یه نکته دیگه اینکه من الان دارم بال بال می زنم](*,) نمیشه فقط از کنار این کاکپیت رد بشم [blackhee] ؟
PC Flight Simulation Geek Since 1998
hossein.s
  • hossein.s
  • 57.1% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
13 سال پیش
بنده هم به نوبه خودم بهشون تبریک میگم و اافتخار میکنم که ایرانی هستم
متاسفانه کشور های عربی مثل امارات؛قطر؛عمان؛بحرین و... از این ضعف کشور ما استفاده میکنند و خلبان های زبده و کارکشته ما رو می دزدند و...😢
امیدوارم که مسئولان کشورمون یه فکری به حال این مسئله بکنند😞 🤦
S.Salahshour
  • S.Salahshour
  • 66.36% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
درست می فرمائیید تورج جان و انشالله زمانی برسد که ما همه ی این مفاخر ایران زمین را در سرزمینی مادریمان ببینیم