amir hosein mahdioun
  • amir hosein mahdioun
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
UserPostedImage

سلام.
دوستان چه شکلی میشه یه همچین چراغی که داخل عکس هست را از طریق ade به فرودگاه مورد نظر اضافه کرد؟
من هرچی داخل قسمت افکت ade گشتم چیزی پیدا نکردم.
از دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم راهنمایی بفرمایند@};- @};- @};- @};-
amir_spain
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
8 سال پیش
سلام

شما باید چراغ یا هر ابجکت دلخواه را اول در قسمت Library اضافه کنید تا ade ان را بشناسد و سپس میتوانید ان را در سینری نصب کنید برای اینکار طبق روش زیر عمل کنید:

- فولدر ابجکت را که شامل یک فولدر تکستچر و یک فولدر سینری هست را در در یک جا در کامپیوتر ذخیره کنید
برنامه ade را اجرا کرده و از منوی Tools گزینه Library Object Manager را انتخاب کنید ، پس از باز شدن پنجره مربوطه
در پایین پنجره دکمه Add Folder را کلیک کنید و مسیر فولدر سینری ابجکت مورد نظر را وارد کنید ، این مسیر همان محل ذخیره فولدر است که در ابتدا در کامپیوتر ذخیره کرده اید.
پس از اینکه ade ابجکت مورد نظر را پیدا کرد و پیغام مربوطه را داد دکمه Save را کلیک کنید.

حالا ابجکت مورد نظر در ade اضافه شده و میتوانید از ان استفاده کنید ضمنا فراموش نکنید که فایلهای فلدر های سینری و تکستچر را نیز بایستی همراه با فایل سینری ساخته شده در ade در FSX اضافه کنید.

در لینک پایین من براتون یک مجموعه از چراغهای اپرون را اپلود کردم که میتونید از انها استفاده کنید.

https://drive.google.com/file/d/0B3eUhqB53ux8ZWdlRE1sYTNEVE0/view?usp=sharing 

amir hosein mahdioun
  • amir hosein mahdioun
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Reza_Sadri 

سلام

شما باید چراغ یا هر ابجکت دلخواه را اول در قسمت Library اضافه کنید تا ade ان را بشناسد و سپس میتوانید ان را در سینری نصب کنید برای اینکار طبق روش زیر عمل کنید:

- فولدر ابجکت را که شامل یک فولدر تکستچر و یک فولدر سینری هست را در در یک جا در کامپیوتر ذخیره کنید
برنامه ade را اجرا کرده و از منوی Tools گزینه Library Object Manager را انتخاب کنید ، پس از باز شدن پنجره مربوطه
در پایین پنجره دکمه Add Folder را کلیک کنید و مسیر فولدر سینری ابجکت مورد نظر را وارد کنید ، این مسیر همان محل ذخیره فولدر است که در ابتدا در کامپیوتر ذخیره کرده اید.
پس از اینکه ade ابجکت مورد نظر را پیدا کرد و پیغام مربوطه را داد دکمه Save را کلیک کنید.

حالا ابجکت مورد نظر در ade اضافه شده و میتوانید از ان استفاده کنید ضمنا فراموش نکنید که فایلهای فلدر های سینری و تکستچر را نیز بایستی همراه با فایل سینری ساخته شده در ade در FSX اضافه کنید.

در لینک پایین من براتون یک مجموعه از چراغهای اپرون را اپلود کردم که میتونید از انها استفاده کنید.

https://drive.google.com/file/d/0B3eUhqB53ux8ZWdlRE1sYTNEVE0/view?usp=sharing 

سلام استاد.واقعا ممنون لطف کردید@};- @};- @};- ولی وقتی میذارم چیزی تو شبیه ساز اضافه نمیشه.اون فایل ها رو هم کپی کردم!!
amir_spain
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
8 سال پیش
سلام

ایا سینری را که با ADE ساختید در شبیه ساز اجرا میشه یا نه ؟

اگر اجرا میشه و فقط چراغها را ندارید فولدر تکستچر چراغها را در فولدر تکستچر مربوط به سینری که ساختید کپی کنید و همچنین فولدر سینری چراغها را در فولدر سینری که ساختید کپی کنید

اگر سینری شما اجرا بشه و فقط چراغها نباشند معنیش اینست که تکستر و سینری مربوط به چراغها در شبیه ساز کپی نشدند.
amir hosein mahdioun
  • amir hosein mahdioun
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Reza_Sadri 

سلام

ایا سینری را که با ADE ساختید در شبیه ساز اجرا میشه یا نه ؟

اگر اجرا میشه و فقط چراغها را ندارید فولدر تکستچر چراغها را در فولدر تکستچر مربوط به سینری که ساختید کپی کنید و همچنین فولدر سینری چراغها را در فولدر سینری که ساختید کپی کنید

اگر سینری شما اجرا بشه و فقط چراغها نباشند معنیش اینست که تکستر و سینری مربوط به چراغها در شبیه ساز کپی نشدند.

بله اجرا میشه
این تکسچر و سینری ای که شما گذاشته بودید و دانلود کردم را تو تکسچر و سینری شبیه ساز کپی کردم که گفت قبلا این دو فایل را داشتم و دیگه جایگزین نکردم چون اینهایی که نصب بودن مال 2013 بودند ولی اینهایی که تو فولدری بودند که شما الان گذاشته بودید مال 2008 واسه همین جایگزین نکردم.
حالا به نظر شما چی باید کنم؟😊
amir_spain