A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
بنا بر پیامهای زیادی مبنی بر صحنه ی قشم به دستم رسید تصمیم گرفتم که دوباره این جزیره ی زیبا رو درست کنم.
بنده حدود پنج ماه پیش این جزیره رو کامل درست کردم که با استقبال بسیار کمی روبرو شد و بعد هم مشکلاتی برای سیستمم به وجود آمد و کلا صحنه ای که ساخته بودم پاک شد و ...

دیشب عکسهای ماهواره ای جزیره رو مجدد دانلود کردم و تا به الان مشغول آماده سازیش بودم. منتها این سری با سری قبل کمی فرق داره کارم. عکسهای ماهواره ای که دانلود کردم دو خصوصیت دارند:
1-کیفیت تصاویر دریافتی دو برابر شده (از 1 متر بر پیکسل به 50 سانتی متر بر پیکسل افزایش پیدا کرده).
2-از جدیدترین عکسهای ماهواره ای گوگل ورژن 195 استفاده شده.

در مورد حجم کاری هم فکر میکنم حجم کار بیشتر از یک گیگ یا حتی دو گیگ برسه.چون بیشترین کیفیت مد نظر قرار داده شده.

در مورد عرضه ی کار میتونم این قول رو به دوستان بدم که اگه حمایت کامل و قابل توجه صورت بگیره تا دو هفته دیگه کار ریلیز خواهد شد.

این کار دقیقا کل صحنه ی قشم به اضافه جزیره هرمز را در بر میگیره و در مورد فرودگاه که صددرصد اصلاح میشه و تا جایی که دانشم قد بده از گراند پولی هم استفاده میشه.

اما در مورد فروش...
اول از همه قبل از اینکه ادامه ی کار رو شروع کنم نیاز دارم که بدونم چند نفر خواهان این صحنه هستند و به امید خدا اگر نفرات به حد نصاب رسید ادامه ی کار رو انجام میدم.این دقیقا معنی همون حمایت که بالاتر گفتم رو میده [blackhee]

از دوستان عزیز هرکسی علاقمند به دریافت صحنه بود از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بده.

با تشکر

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
8 سال پیش
تصاویری از این محصول دارید؟
PC Flight Simulation Geek Since 1998
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام تورج جان.
تورج جان هموز صحنه رو وارد شبیه ساز نکردم.همونطور کهم یدونید عکسهای ماهواره ای ماشالا چند رنگ که نه هزار رنگ هستند و بنابراین فعلا دارم تایل ها رو با هم دیگه از نظر رنگ کلی هماهنگ میکنم.
حالا ایشالا چند روز دیگه خبر از کارهایی که کردم میدم.
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند