captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
دوستان سلام
من prepar3d v3.2 رو دارم؛ یه سوال که برام پیش اومده اینه که چطور میشه در این شبیه ساز وضعیت آب و هوا رو از طریق اینترنت آپدیت کرد ؟ !!!

در شبیه ساز ایکس میشد راحت این کرو انجام داد ولی در قسمت آب و هوا Prepar3d من همچین گزینه ای ندیدم ...!
ممنون میشم راهنمایی کنید@};- 👏
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
8 سال پیش
ارسال شده توسط : captain mahan 

دوستان سلام
من prepar3d v3.2 رو دارم؛ یه سوال که برام پیش اومده اینه که چطور میشه در این شبیه ساز وضعیت آب و هوا رو از طریق اینترنت آپدیت کرد ؟ !!!

در شبیه ساز ایکس میشد راحت این کرو انجام داد ولی در قسمت آب و هوا Prepar3d من همچین گزینه ای ندیدم ...!

سلام
Prepar3d قابلیت Live weather همانند آنچه که در FSX هست را دارا نمی باشد.برای این منظور باید از نرم افزارهایی که این قابلیت را ایجاد می کنند استفاده کنید.
FSrealWX نسخه Lite  و FSXWX  دو گزینه خوب و مجانی هستند.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
دوستان سلام

سلام
Prepar3d قابلیت Live weather همانند آنچه که در FSX هست را دارا نمی باشد.برای این منظور باید از نرم افزارهایی که این قابلیت را ایجاد می کنند استفاده کنید.
FSrealWX نسخه Lite  و FSXWX  دو گزینه خوب و مجانی هستند.

ببخشید با نرم افزار REX 4 میشه این کارو انجام داد ؟؟؟؟
بخشی هست که میشه اب و هوای همه شهر هارو انلاین دریافت کرد اما دنبال راهی بودم که بشه این اب هوای دریافتی رو بروی Prepar3D اپلود کنم !!

UserPostedImage
ارسال شده توسط : Touradg 

ارسال شده توسط : captain mahan 

>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند