OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
7 سال پیش
دست مریزاد Belsimtek !

انگار همین دیروز بود که انونس کرد پروژه رو !

Leatherneck که هیچ ! خود ED هم باید تو سرعت عمل از این شرکت درس بگیره !!
amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
5 سال پیش
با عرض سلام و ارادت خدمت دوستان

چند روز پیش شرکت ایگل داینامیکس سینری خلیج فارس را برای پیش فروش در وبسایت خود قرارداد و همزمان ویدیویی از پیش نمایش این صحنه در کانال یوتیوب خود قرار داد:

[APARAT]http://www.aparat.com/v/ElGpf[/APARAT]

همچنین با آماده شدن F/A-18 هورنت این شرکت، مت وگنر یکی از اعضای ایگل داینامیکس ویدیویی یک ساعته از پرواز در این هواپیما بر فراز خلیج همیشه فارس و پایگاه هوایی بندرعباس و جزایر قشم تنب بزرگ و تنب کوچک تهیه کرده است : 😮 [wow]

پیش نمایش هورنت:

[APARAT]http://www.aparat.com/v/wWDkQ[/APARAT]

متاسفانه ویدیوی یک ساعته مت وگنر قابل آپلود در آپارات نبود اما سایر ویدیو ها را برای دسترسی راحت تر آپلود کردم، منجمله ویدیویی از ماموریت بمباران یک باند در F-14 تامکت درحال تولید!! 👏

[APARAT]http://www.aparat.com/v/Fpgea[/APARAT]
UserPostedImage UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
5 سال پیش
سلام خدمت همه @};-

امین جان ممنون بابت اطلاع رسانی

من چنتا مورد از این سیمیلیتور برام سوال هست ، که احتمالا شما میتونید جواب بدین

اول : روش خرید پکهایه این شبیه سازه که به صورت dvd ارائه نمیشه و حتما باید دانلود و خرید بشه با توجه به این که ما اینجا ویزا و مستر کارت نداریم . البته بیس نرم افزار به صورت رایگان تا نسخه 2.5 قابل دانلود هست

دوم : من خودم از طریق استیم steam قصد خرید این پکها رو داشتم که dcs رو ساپورت میکنه و اکثر پکها رو تا 50% تخفیف داده ، میتونید تو سایتش چک کنید ، و از همه مهمتر اینه که تو ایران گیف کارتها اعتباری خرید از استیم وجود داره و به راحتی قابل خریده ، فقط من تا الان این کار رو نکردم از نتیجش اطلاع ندارم / فکر کنم تنها راه خرید اینترنتی باشه ، اگر راه بهتری هست بگو لطفا

سوم : سوال در مورد اضافه کردن ادان به و تکسچر به این شبیه سازه به خصوص این نسخه 2.5 ، قبلا اینجوری بود که شما میتونستی مثلا یه تکسچر میگ 29 ایران اضافه کنی که دیگه تمام میگها شبیه ساز اونرنگی میشدن و همه سریال پرندهایه میگ هم یکی بود ، کلا برای درست انجام دادن این کار چه راهی هست ، من دیدم که تکسچر اف 5 ایران هم بعضی از دوستان برای dcs طراحی کردن

چهارم : چیزی که من از عکسهایه اف 5 dcs دیدم اینه که گویا فقط مدل e و آخرین بلاک اف 5 هست و به زبان ساده معروفه به دماغ اوردکی ، این مدل با نمونه ایرانی دو تا فرق مشخص داره اونم در شکل رادوم یا همون دماغه و ریشه بال کشیده شده تا کنار اینتکها ، آیا مدل نمونه ایرانی اف 5 هم در این پک هست ، و اگر نیست ادانی براش طراحی شده ؟؟

پنجم : تویه دمویه مربوط به پرشن گلف دو تو تا میگ 29 ایرانی هست ، که من نمیدونم این ادان میگ 29 هست یا روی اون Flaming Cliffs 3 اینستال شده ، چون گویا ادان جدایی برایه میگ 29 ساخته نشده و اگر کسی بخواد میگ 29 رو داشته باشه باید حتما Flaming Cliffs 3 رو اینستال کنه . البته همین سوال رو در مورد اف 14 تویه دمو هم دارم چون اصلا برایه dcs اف 14 فلایبل طراحی نشده ، پس احتمالا اینم ادان باشه

ششم : در حال حاضر من نسخه 1.2.16 رو رویه سیستم دارم ، خیلی وقته از دنیایه سیمیلیتور دور بودم ، الان که بازش میکن پیغام میده آپدیت کنم به 2.5 ، یه بار زدم آپدیت کنه درست متوجه نشدم ولی گویا میخواست 32 گیگ فایل دانلود کنه ، چون حجم اینترنت نداشتم قطعش کردم ، شما میدونی حجم دانلود یا آپدیت نسخه 2.5 چقدره و بعد از اینستال چقدر فضا لازم داره ؟

و اینکه اگر کلی چیزی که به درد ما بخوره در این مورد بگی تشکر میکنم [bowing]

amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
5 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام خدمت همه @};-

امین جان ممنون بابت اطلاع رسانی

من چنتا مورد از این سیمیلیتور برام سوال هست ، که احتمالا شما میتونید جواب بدین

اول : روش خرید پکهایه این شبیه سازه که به صورت dvd ارائه نمیشه و حتما باید دانلود و خرید بشه با توجه به این که ما اینجا ویزا و مستر کارت نداریم . البته بیس نرم افزار به صورت رایگان تا نسخه 2.5 قابل دانلود هست

دوم : من خودم از طریق استیم steam قصد خرید این پکها رو داشتم که dcs رو ساپورت میکنه و اکثر پکها رو تا 50% تخفیف داده ، میتونید تو سایتش چک کنید ، و از همه مهمتر اینه که تو ایران گیف کارتها اعتباری خرید از استیم وجود داره و به راحتی قابل خریده ، فقط من تا الان این کار رو نکردم از نتیجش اطلاع ندارم / فکر کنم تنها راه خرید اینترنتی باشه ، اگر راه بهتری هست بگو لطفا

سوم : سوال در مورد اضافه کردن ادان به و تکسچر به این شبیه سازه به خصوص این نسخه 2.5 ، قبلا اینجوری بود که شما میتونستی مثلا یه تکسچر میگ 29 ایران اضافه کنی که دیگه تمام میگها شبیه ساز اونرنگی میشدن و همه سریال پرندهایه میگ هم یکی بود ، کلا برای درست انجام دادن این کار چه راهی هست ، من دیدم که تکسچر اف 5 ایران هم بعضی از دوستان برای dcs طراحی کردن

چهارم : چیزی که من از عکسهایه اف 5 dcs دیدم اینه که گویا فقط مدل e و آخرین بلاک اف 5 هست و به زبان ساده معروفه به دماغ اوردکی ، این مدل با نمونه ایرانی دو تا فرق مشخص داره اونم در شکل رادوم یا همون دماغه و ریشه بال کشیده شده تا کنار اینتکها ، آیا مدل نمونه ایرانی اف 5 هم در این پک هست ، و اگر نیست ادانی براش طراحی شده ؟؟

پنجم : تویه دمویه مربوط به پرشن گلف دو تو تا میگ 29 ایرانی هست ، که من نمیدونم این ادان میگ 29 هست یا روی اون Flaming Cliffs 3 اینستال شده ، چون گویا ادان جدایی برایه میگ 29 ساخته نشده و اگر کسی بخواد میگ 29 رو داشته باشه باید حتما Flaming Cliffs 3 رو اینستال کنه . البته همین سوال رو در مورد اف 14 تویه دمو هم دارم چون اصلا برایه dcs اف 14 فلایبل طراحی نشده ، پس احتمالا اینم ادان باشه

ششم : در حال حاضر من نسخه 1.2.16 رو رویه سیستم دارم ، خیلی وقته از دنیایه سیمیلیتور دور بودم ، الان که بازش میکن پیغام میده آپدیت کنم به 2.5 ، یه بار زدم آپدیت کنه درست متوجه نشدم ولی گویا میخواست 32 گیگ فایل دانلود کنه ، چون حجم اینترنت نداشتم قطعش کردم ، شما میدونی حجم دانلود یا آپدیت نسخه 2.5 چقدره و بعد از اینستال چقدر فضا لازم داره ؟

و اینکه اگر کلی چیزی که به درد ما بخوره در این مورد بگی تشکر میکنم [bowing]

سلام خدمت دوستان عزیز @};-
عذرخواهی میکنم بخاطر تاخیری که در پاسخگویی به پستها پیش اومد

محسن جان سوالات خوبی پرسیدی، سعی می کنم با توجه به اونچه که از اخبار DCS و سرچ ها دستگیرم شده پاسخ بدم.

1و2 : متاسفانه و همانطور که گفتی، بدلیل در اختیار نداشتن ویزاکارد و مسترکارد، خرید محصولاتشون سخت میشه.

یکی از راه ها استفاده از استیم به عنوان واسطه برای دریافت کد لایسنس هست. بطوریکه از طریق استیم گیفت ها و شارژ کردن حسابتون، محصول موردنظر رو خریداری میکنید و استیم بهتون یک لایسنس میده. نکته اینجاست که این لایسنس فقط در محیط استیم کار نمیکنه بلکه در وبسایت دی سی اس هم می تونید بکار ببرید و دقیقا مثل حالتی که از وبسایت خود شرکت خریداری کرده باشید، می تونید الحاقی ها رو دانلود و نصب کنید. این یک مزیت حساب میشه چون خیلی ها تمایل ندارن شبیه ساز در محیط استیم ران بشه و کلا استیم کارهای نصب و ... رو انجام بده.
معایب خرید از استیم بنظرم اینه که همیشه تخفیف هایی که هنگام خرید از فروشگاه شرکت شامل محصولات میشه و بعضا تا 70% هم میرسن، در استیم اعمال نمیشن و مهمتر اینکه محصولات جدید مثل اف 18 و سینری تنگه هرمز که پیش فروش میشن و حدود 20 دلار از قیمت نهایی ارزون تر هستن، در استیم قرارنخواهند گرفت و پس از رسیدن به قیمت نهایی و با مدتی تاخیر اونجا قرار داده میشن.

راه دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که از وبسایت هایی که واسطه خرید به کمک ویزا و مستر میشن استفاده کنید که البته باید خوب مطمئن بشید که قابل اطمینان هستند یا نه و بعد اقدام کنید. با یک جستجو توی گوگل میتونید چنین وبسایت هایی رو پیدا کنید. البته باید بررسی کنیم که از بین دو روش استیم و خرید از ویزا و مستر با واسطه، کدامیک رو بصرفه تر و با کارمزد کمتری انجام میدن.

3 : درمورد بازنقش ها، این پست در فروم ایگل داینامیکس به این موضوع پرداخته:
https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=106809 
فکر کنم خلاصه روش اینه که از این قسمت وبسایت:
https://www.digitalcombatsimulator.com/en/downloads/texture_templates/ 
قالب تکسچرهای هر هواپیما رو دانلود میکنی و باید با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ و غیره، اسکین موردنظر رو درست کنید.

4 : متاسفانه اف 5 Belsimtek فقط یک مدل که اون هم F5-E هست رو شامل میشه و مدل های دیگه رو نداره

5: میگ 29 ها در تریلر تنگه هرمز مربوط به ترافیک هوش مجازی یا AI هستند که برای سازگاری با منطقه اسکین نیروی هوایی ایران و سایر کشورها رو هم دارن اضافه میکنن. بعید میدونم نیازی که Flaming Cliffs باشه چون اینطور که دیدم هواپیماهای AI از FC3 کیفیت پایین تری دارن و از لحاظ کاربرد به نوعی مثل افزونه های ترافیکی fsx هستن. اف 14 داخل دمو هم یک هواپیمای حرفه ای درحال ساخت هست. البته اطلاعی ندارم اف14 AI که اسکین نهاجا رو داشته باشه توی سینری هرمز اضافه کردن یا نه. حداقل اثری ازش توی ویدیوها نیست.

6: درمورد حجم دانلود هم درسته، من نسخه 2.5 رو که از پایه نصب کردم(بدون آپدیت از نسخه های قبلی) نزدیک 22 گیگ شد اگر اشتباه نکنم. بعد از نصب هم حجمی حدود 43 گیگ روی هاردتون اشغال میکنه

[bowing]
UserPostedImage UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
5 سال پیش
سلام امین جان @};-

UserPostedImage

آقا وقتی سایت dcs در قسمت خرید محصولات رو چک میکنی توضیح داده که محصولاتش امکان فعال شدن و ریجیستری در استیم رو نداره و این در مورد تمام ادانهاش اومده ، این در حالیه که استیم داره با قیمت عالی میفروشه ، من آخر متوجه نشدم اگر از استیم خرید کنمیم امکان فعال سازی هست یا نه ، سایت رسمی dcs میگه نمیشه

اینم لینک استیم ، البته گویا 50 % تخفیفش رو برداشته

https://store.steampowered.com/app/223750/DCS_World/ 
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند