Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
7 سال پیش
ترافیک جدید جهان محصول شرکت SKY AI Traffic برای شبیه سازهای FSX و P3D

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
7 سال پیش

سلام ابراهیم جان @};-

من هر وقت یه ترافیک اینجوری ساخته میشه دوست دارم بدونم برای ایران و ترافیکش چی کرده و آیا دقت لازم رو داره یا نه ؟ کارهای آقای خویی برای ایران خیلی خوب و با دقت هستن البته اگر بشه به درستی اینستالش کرد [approve] ( من که آخرش نتونستم درست این کار رو انجام بدم )
Ehsan
  • Ehsan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
7 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام ابراهیم جان @};-

من هر وقت یه ترافیک اینجوری ساخته میشه دوست دارم بدونم برای ایران و ترافیکش چی کرده و آیا دقت لازم رو داره یا نه ؟ کارهای آقای خویی برای ایران خیلی خوب و با دقت هستن البته اگر بشه به درستی اینستالش کرد [approve] ( من که آخرش نتونستم درست این کار رو انجام بدم )

سلام جناب @};-
من آخرین نسخه این ترافیکو دانلود کردم که اگه اشتباه نکنم ورژن 2.01 هست
ایرانشو که تست کردم دیدم تفاوت انچنانی با ترافیکای قبلی نداره فقط بعنوان مثال 346 های ماهان هستن و یه سری های دیگه..... درکل ایرانش به پای ترافیک 2016 ایران نمیرسه[approve]
amir hosein mahdioun
7 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام ابراهیم جان @};-

سلام آقا محسن@};-
کاپیتان یه ترافیکی من امروز دانلود کردم خیلی خیلی عالی بود.هرچی بگم کم گفتم. تا جایی که من تونستم تستش کردم ترافیکه ایرانش خوب بود.ولی مهمتر از همه کیفیت بالای تکسچرهاش بود.کاملا اچ دی هستن. و یکی از مهمترین چیز های دیگه سبک بودنشه. چشمش نکنم فریم کم نمیکرد[10of10]
اسمش AI Ice AI Traffic هست که اگه خواستید از اینجا  دانلودش کنید.
amir_spain