mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
7 سال پیش

سلام @};-

صبح امروز 2 هواپیمای ایرباس ایران ایر و ماهان ایر در فرودگاه امام خمینی با یکدیگر برخورد کردند.

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

خدایی معلوم نیست کی باید جواب گویه این همه بی دقتی باشه 🤔 فردا 4 تا پرنده نو هم میارن اینجوری بترکونن ، bk تازه از اورهال اومده بود [attack]
captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
7 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام @};-

صبح امروز 2 هواپیمای ایرباس ایران ایر و ماهان ایر در فرودگاه امام خمینی با یکدیگر برخورد کردند.

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

خدایی معلوم نیست کی باید جواب گویه این همه بی دقتی باشه 🤔 فردا 4 تا پرنده نو هم میارن اینجوری بترکونن ، bk تازه از اورهال اومده بود [attack]

واقعا موندم تعجب ... یعنی میخان پوش بدن احیانا چشمشون کار نمیکنه یه حساب کتابی کنن ببینن اگه پوش بدن عایا هواپیما بجایی میخوره نمیخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی عجیبه واقعا ... سرمایه ی گران بهایی رو به همین راحتی ناکار میکنن اخه یعنی چییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[amazed] [amazed] [amazed] [amazed]
اونم از ماهان که زد بالچه عمان ایر رو ناکار کرد ... اخه مگه حساب نمیکنن کدوم گیت مناسبه فلان تایپ هواپیماس؟؟؟؟ من خدمت فرودگاه اهواز بودم و شاهد همچین صحنه ای بودم ... ایرابس 300 ماهان به بال عمودی فوکر100 نفت خورد فرودگاه اهواز ... هوفففففففففففففففففففففف😲 😲 😲 😲
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<