mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
7 سال پیش
سلام دوستان عزیز@};-

وقتی کارنادو Aero Commander رو به این خوبی طراحی میکنه نمیشه به پرندهای قدیمی و دوست داشتنی ایران فکر نکرد و دوباره زندشون نکرد ، خب من این کارو کردم و به این پرنده علاقه خاصی دارم .

موندم چرا شرکت کارنادو برای پرندهای به این خوبیش paint kit نداره 😕 و این یعنی سرویس شدن کسی که میخواد براش پینت بزنه 😣 یعنی خدایی پدر آدم درمیاد

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

به زودی آپلودشون میکنم
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
7 سال پیش
بســــــــیــــــار زیــبا و عـــالی ... دوست عزیز برای Dornier 228 شرکت Carenado هم ریپینت بزنید ...
ریپینت "سازمان نقشه برداری"

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
7 سال پیش
نقل قول:

بســــــــیــــــار زیــبا و عـــالی ... دوست عزیز برای Dornier 228 شرکت Carenado هم ریپینت بزنید ...
ریپینت "سازمان نقشه برداری"

سلام به شما @};-

اتفاقا زودتر رفتم برای ریپینت do 228 سازمان نقشه برداری ولی جدا بدون ریپینت کیت این کار شدنی نیست به علت خطوط فراوان و خمیده طرح پرنده سازمان . اگر منبعی پیدا بشه که برای کارنادو مستر ریپینت کیت بده این کار رو حتما میزنم .

و یه خواهش از دوستان گرامی دارم . من دنبال کالساینها و مراکزی هستم که از پرندهای آئرو کماندر 500در ایران استفاده میکردن یا هنوزم میکنن . تو اینترنت چیز جالبی دستگیرم نشد یه تعدادیشونم تو نمایشگاه هوایی هستن که هیچ مشخصه و ریجیستری که نشون بده مربوط به کدام ارگان هست ندارن .

اگر عکسهای قدیمی از این پرندها رو هم داشته باشید که چه بهتر [bowing]
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
7 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام دوستان عزیز@};-

وقتی کارنادو Aero Commander رو به این خوبی طراحی میکنه نمیشه به پرندهای قدیمی و دوست داشتنی ایران فکر نکرد و دوباره زندشون نکرد ، خب من این کارو کردم و به این پرنده علاقه خاصی دارم .

موندم چرا شرکت کارنادو برای پرندهای به این خوبیش paint kit نداره 😕 و این یعنی سرویس شدن کسی که میخواد براش پینت بزنه 😣 یعنی خدایی پدر آدم درمیاد

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

به زودی آپلودشون میکنم

طیب الله انفسکم محسن جان