Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
UserPostedImage

سایت Avsim اقدام به تهیه راهنمایی جامع و کامل درباره شبیه ساز پرواز Prepar3d نموده است.این راهنمای 159 صفحه ای به زبان انگلیسی می باشد و تمام مباحث مربوط به:

-نصب و راه اندازی
-بروزرسانی
-تنظیمات گرفیکی
-پیکربندی های دستی
-پیکربندی برنامه های الحاقی
-سیم کانکت
-اشکال یابی
-سخت افزار، اورکلاک، بازدهی
-پیکربندی های مربوط به تراتل، یوک و...

را با جزئیات کامل و بصورت بصری پوشش می دهد.بسیاری از مباحث این راهنما قابل تعمیم به سایر شبیه سازهای مایکروسافت می باشد و بنابراین دریافت و مطالعه این راهنمای جامع برای کاربران شبیه ساز پرواز بالاخص P3D اکیداً توصیه می شود.

صفحه معرفی راهنما  - دریافت فایل (12.5 مگابایت)  - لینک کمکی ایرانسیم (7 مگابایت زیپ) 
PC Flight Simulation Geek Since 1998
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
7 سال پیش
حالا P3D v3 خوبه یا نه؟ از FSX خودمون بهتره؟ یعنی بریم اونجااا؟؟ بعداش فرودگاه ها و پرنده هایی که FSX داریم چه حد امکان داره اونجا هم کار بدن؟
یا فقط از محصولات مخصوص p3d استفاده کنیم، اونوقت REX و ORBX براش هست؟
UserPostedImage
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
7 سال پیش
دوستان کسی لینک P3D v3 Academic را داره برام بفرسته، چیزی که کاملا کار کنه!
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
ارسال شده توسط : capt.persis 

حالا P3D v3 خوبه یا نه؟ از FSX خودمون بهتره؟ یعنی بریم اونجااا؟؟ بعداش فرودگاه ها و پرنده هایی که FSX داریم چه حد امکان داره اونجا هم کار بدن؟
یا فقط از محصولات مخصوص p3d استفاده کنیم، اونوقت REX و ORBX براش هست؟

ببینید مقایسه FSX با P3D اصلاً صحیح نیست.درست هست که P3D بر پایه FSX تولید شد اما در حال حاضر اصلاً قابل مقایسه نیستند مخصوصاً با ارائه نسخه 4 P3D در آینده نزدیک این ارتباط بسیار کمرنگ خواهد بود.
پیشنهاد بنده این هست که اگر سیستم مناسبی دارید به هیچ عنوان وقت و سرمایتون رو روی FSX هدر ندید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

ببینید مقایسه FSX با P3D اصلاً صحیح نیست.درست هست که P3D بر پایه FSX تولید شد اما در حال حاضر اصلاً قابل مقایسه نیستند مخصوصاً با ارائه نسخه 4 P3D در آینده نزدیک این ارتباط بسیار کمرنگ خواهد بود.
پیشنهاد بنده این هست که اگر سیستم مناسبی دارید به هیچ عنوان وقت و سرمایتون رو روی FSX هدر ندید.

ممنون، من امروز نصب کردم، والا عجیب قریبه برام، حالا جدا از فریم ریت اش که خیلی کمه حدود 18، اصلا زمین هم معلوم نیست انگار دنیا پوشیده از برفه، و تازه نور خورشید هم رو داشبورد تو کاکپیت نمیاد، البته برنامه را روی سیستم قدیمی خودم نصب کردم که Fsx نصبه تا مقایسه ای بین این دو کرده باشم، راست اش FSX من خیلی از این P3D v3 بهتره، اصلا گزینه ها و ستینگ هم وااای، منو و جانمایی خوبی صورت نگرفته!!!
ممنون میشم شما دوستان تصاویری از P3D خودتون اینجا قرار بدید به همراه افزونه های واقعی کننده ای که نصبه، فریم ریت و سیستم مورد استفادتون ...
حالا میخوام روی سیستمی نصب کنم که DirectX 11 داره ببینم این مشکل حل میشه!
حالا اگه دوستان لینکی برای آخرین ورژن P3D که کار کنه دارن هم لطفا به اشتراک بزارن یا حداقل فروشگاه معتبری که داشته باشه
UserPostedImage