FPSDoug
  • FPSDoug
  • 50.12% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
6 سال پیش
ارسال شده توسط : SOORI 

ارسال شده توسط : capt.persis 

ارسال شده توسط : SOORI 

درود و سپاس از پاسختون.
این مشکل بدون هیچ افزونه ای هم برقراره. من از REX4 - ORBX معمولن استفاده میکنم. گرافیک هم بسیار قوی هست. (Gforce 1070 8GB)
P3D رو هم نصب کردم. که البته شده هست! اون هم مشکلاتی داره که در تاپیک مناسب خودش باید بنویسم! به عنوان مثال منحرف شدن پرنده روی زمین هنگام تاکسی.
light Bloom همیشه خاموش هست. از سایه پرنده روی خودش همیشه صرف نظر میشه. جزئیات آب هیچ وقت روی حداکثر نیست. ولی رزولوشن ها همیشه ماکزیمم هستن.
من پروازهای کوتاه انجام میدم چون پروسه تیک آف و لندینگ هستن که مهمه و کار اصلی رو میطلبه. در ارتفاع که رو اتوپایلوت هست.

عجیبه! با سیستم خوبی که دارید همچین مشکلاتی گزارش می کنید، احتمالا از ورژن های مشکل دار شبیه سازها استفاده می کنید، برای مثال P3D من فقط روی سیستم 64 بیت درست کار میکند و روی سیستم 32 بیت زمین غیب میشد اما مشکل fps ندارم خیلی کم اونم بعلت هواپیماهای سنگین و سایه و گرافیک خوب هم تنظیم میکنم.
این مشخصات سیستم ضعیف منه که FSX روش نصبه بی مشکل و راحت اما ماکزیمم fps در بهترین حالت 70 میشه و در بدترین حالت 12.
روی ایکون شبیه سازتون راست کلیک کنید و گزینه گرافیک را انتخاب کنید (اگر سیستم دو گرافیکه باشه) گرافیک بالاتر را بصورت دائم کار برای این برنامه فعال کنید.

Windows7 32bit Ultimate
2.93GHz 2CPUs Intel Core i7
2GB RAM
DirectX 11
NVIDA GeForce GT220

برای من هم خیلی عجیبه! شبیه ساز نسخه اصلی مایکروسافت هست. (چیزرَک نشده) و سیستم هم تک گرافیکه هست.
اصلن نمیتونه از توانایی سیستم استفاده کنه! فقط cpu رو خیلی اشغال میکنه. نه رم نه گرافیک. تو سایتای غیرفارسی هم خیلی دنبال راه حل گشتم ولی به جایی نرسیدم تا این لحظه! فقط کمی کیفیت رو با توییک فایل fsx.cfg و نصب افزونه ها بالا بردم.

CPU intel i7 6600
Ram 16 GB
SSD 2x
VGA Geforce 1070 8GB
Full HD monitor 3X
Windows 7 Pro X64

این فایل رو با prepar3d.cfg خودتون عوض کنید ببینید مشکلات مربوط به prepar3d تون درست میشه؟
http://s8.picofile.com/file/8296355726/Prepar3D.cfg.html 
فقط چون بنده از PTA و URP استفاده میکنم باید تنظیمات HDR رو خودتون انجام بدین داخل بازی
peugeot
  • peugeot
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی
6 سال پیش
سلام بر همگی
من به تازگی ویندوز عوض کردم و ویندوز 8 64 بیتی نصب کردم
همه ی شبیه ساز ها را هم حذف کردم وفقط x plain 11 را نصب کردم
ولی با اینکه تنظیمات کیفیت متوسط به پایین است حداکثر 12 fsp لپ تاپ میده !
با اینکه شبیه ساز 64 بیتی است !
مشخصات لپ تاپ :
nvida geforce gt 620m
core i5 2.5ghz
memory 16 gb
windows 8.1
FPSDoug
  • FPSDoug
  • 50.12% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
6 سال پیش
ارسال شده توسط : peugeot 

سلام بر همگی
من به تازگی ویندوز عوض کردم و ویندوز 8 64 بیتی نصب کردم
همه ی شبیه ساز ها را هم حذف کردم وفقط x plain 11 را نصب کردم
ولی با اینکه تنظیمات کیفیت متوسط به پایین است حداکثر 12 fsp لپ تاپ میده !
با اینکه شبیه ساز 64 بیتی است !
مشخصات لپ تاپ :
nvida geforce gt 620m
core i5 2.5ghz
memory 16 gb
windows 8.1

با سلام
دوست عزیز شبیه ساز XPlane 11 برای اجرای مناسب و قابل تحمل حداقل به گرافیکی مثل GTX 970 - RX 480 با 4GB VRAM نیازمنده، کارت گرافیک شما بسیار بسیار ضعیف هست برای این شبیه ساز، به خصوص اینکه لپ تاپ هم هست سیستمتون
peugeot
  • peugeot
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی
6 سال پیش
سلام وتشکر جهت راهنمایی
درسته ولی در همون fsx هم همین مشکل بود !
برنامه razer را که با هاش شبیه ساز را اجرا میکنم حداکثر 400 مگ رم را ریلیز میکند
واقعا در سیستم های دیگر هم در همین حد هست ؟